ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζεται θηλυκό παπαγαλάκι budgie, περιοχή Θεσσαλονίκης

kalamaris

PB New Member
Εγγραφή
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Καλημερα απο την Θεσσαλονίκη, χαριζεται θυλικο παπαγαλακι ειναι υγιέστατο, χρώματος μπλε.
Μαζι με το παπαγαλακι χαρίζονται και ταιστρες, ποτιστρες, κλουβι, φωλια οποιος ενδιαφέρεται
στειλει P.M. Γραψτε λαθος ειναι Budgie
 
Φιλαρακι αυτο το παπαγαλακι που εχεις ειναι Budgie,τα Lovebird ειναι σαν αυτο που σου εστειλα!
 
Φιλε μου καλησπερα.Αν οντως ειναι Lovebird και ειναι 1.000.000 % ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ το θελω εγω για τον Τακη μου.
 
Βασικα δεν ειναι LOVEBIRD εκανα λαθος δεν τις γνωριζω καλα τις ρατσες ειναι Budgie απο οσο μου ειπε καποιος απο εδω μεσα που είδε την φοτο του ενδοιαφέρεστε ακομα;
 
Ο τιτλος του θέματος άλλαξε από Χαριζεται LOVE BIRD σε Χαριζεται θηλυκο παπαγαλακι Budgie.
 
σε στειλα μνμ LOVE BIRD νομιζα ηταν, γιατι εχω αρσενικο(ο κουμπαρος μ), ευχομαι να το παρει καποιος...
 
αμα εισουν κοντα θα την επερνα εγω.😕
 
κ. Σταυρο κλειστε το θεμα γιατι ο φιλος kalamaris αλλαξε γνωμη και θα το κρατησει το πουλακη
 
θελω πολυ αυτο το παπαγαλακη αλλα βρισκομαι μακρια στη Νικαια η οπια βρισκαιτε πολυ κοντα στον Πειραια και κοντα στην Αθηνα. Αν μου το στιλετε εσυς θα το παρω με τα χαρας βλεπετε εχω και εγω παπαγαλο Budgie το οπιο ειναι αρσενικο και θελω να το ζευγαρωσω. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ
 
κ. Σταυρο κλειστε το θεμα γιατι ο φιλος kalamaris αλλαξε γνωμη και θα το κρατησει το πουλακη
Σάκη, για να πάψει να ισχύει η αγγελία θα πρέπει να δηλώσει ο ίδιος ο kalamaris ότι δεν ισχύει.
 
Το λεω αυτο επειδη κλεισαμε ραντεβου να βρεθουμε για να μου δωσει το πουλακι και με πηρε τηλ την αλλη μερα που ειχαμε το ραντεβου και μου ειπε συγνωμη αλλα αλλαξα γνωμη και θα το κρατησω. Τωρα αν μου ειπε ψεματα αυτο δεν το γνωριζω.
 
Το λεω αυτο επειδη κλεισαμε ραντεβου να βρεθουμε για να μου δωσει το πουλακι και με πηρε τηλ την αλλη μερα που ειχαμε το ραντεβου και μου ειπε συγνωμη αλλα αλλαξα γνωμη και θα το κρατησω. Τωρα αν μου ειπε ψεματα αυτο δεν το γνωριζω.
Καταλαβαίνω και σε ευχαριστούμε που ενημέρωσες. Τυπικά όμως την ενημέρωση για την εξέλιξη του θέματος θα πρέπει να την κάνει αυτός που το άνοιξε. 🙂
 
Back
Top