Χαρίζω Χαρίζεται θηλυκό cockatiel μη εξημερωμένο

dpapa81

PB New Member
Εγγραφή
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
5
Πόλη
Πάτρα
Καλημέρα. Έχω ένα θυληκό μη εξημερωμένο, το οποίο δε μου έχει ταιριάξει με τον κυριο της φωτογραφίας του προφιλ μου. Είναι περιπου ενάμιση με δύο χρόνων βάση των λεγομένων του ανθρώπου που το αγόρασα. Είναι καθαρό πουλάκι χωρίς να έχει αρρωστήσει και η διατροφή του είναι προσεγμένη. Ζητά την προσοχή σου γιατί αλλιως γκρινιάζει λιγο. Όποιος ενδιαφέρεται ας απαντήσει για να αλλάξουμε τηλ. και να τα πουμε.
 
Μπραβο φιλε για την προσφορα σου θα βρεθη καποιος να το παρη αρκει να του εξηγησεις της ιδιαιτεροτητες του πουλιου κ καλο θα ηταν να ειναι γνωστης της ρατσας αυτης.
 
Καλησπερα(patilas), ποτε να προλαβω να το δωσω; Αν ενδιαφερεσαι μιλαμε απλα θελω να σιγουρευτω οτι ο νεος ιδιοκτητης θα του παρεχει καλες συνθηκες διαβιωσης.
 
Καλησπερα(patilas), ποτε να προλαβω να το δωσω; Αν ενδιαφερεσαι μιλαμε απλα θελω να σιγουρευτω οτι ο νεος ιδιοκτητης θα του παρεχει καλες συνθηκες διαβιωσης.
Έχεις μνμ
 
Καλησπερα(patilas), ποτε να προλαβω να το δωσω; Αν ενδιαφερεσαι μιλαμε απλα θελω να σιγουρευτω οτι ο νεος ιδιοκτητης θα του παρεχει καλες συνθηκες διαβιωσης.
Πολυ σωστα σκεφτεσαι!
 
Καλημέρα σας, ενδιαφέρομαι για τον παπαγάλο. Ειναι ακόμα διαθέσιμος;Έχω άλλο ένα αρσενικό και τον έχω 2 χρόνια.
 
Καλημέρα,
Τελικά, δεν κατάφερα να το δωσω στο μελος που είχα συννενοηθεί. Οπότε όποιος έχει διαθεση να υιοθετήσει το κοκατιλ μου είναι ευπροσδεκτος. Αν κάποιος είναι από Θεσσαλονικη είναι πιο ευκολο. Αθηνα θα είμαι το Πάσχα. Ευχαριστώ για την ανταποκριση και συγνώμη αν δεν απαντησα σε καποιο μέλος.
 
Εγώ ενδιαφέρομαι ακόμα, μένω Αθήνα.Αν δεν το έχεις δώσει σε κάποιον θα χαρώ να μου στείλεις.
 
Καλησπέρα και Χρόνια πολλά! Αν δεν έχει δωθεί η κοκατιλινα, εκφράζω το ενδιαφέρον μου. Ασχολούμαι χρονια, με σεβασμό με το χόμπι. Πλέον έχω ένα ζευγάρι και επί πλέον ένα αρσενικό κοκατιλ. Αυτές τις μέρες είμαι Πάτρα και από Τρίτη Θεσσαλονίκη. Ευχαριστώ.
 
Back
Top