Χαρίζω Χαρίζεται θηλυκό lovebird 5-7 χρονών

Wind-sa

PB Member
Εγγραφή
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.021
Πόλη
Αθήνα
Geia sas.
Xarizo ti mikri mou Lovi ... MONO se atoma pou asxoluntai me ta Lovebirs...
...gia va vrei to katalilo teri h mikri mou.
Itane aristi mitera prin 2-3 xronia... tora zitaei ton antra tis pou ego den mporo na tis to prosfero.
Einai megali se ilikia (5-7 xronon peripou), den kathete sta xeria omos einai poli poli poli kali psixoula.

Photo & Video:
Kathontas sto stant

H istoria tis:
Masked Lovebird provlima me to kefali

Opoion tha dialekso erxete sto Galatsi me kluvi kai tin pernei.
 
πωλινα εγω μενω γαλατσι τι συμτωση,θα την φροντιζα εγω αμα ηθελες απλα δεν μπορω να της προσφερω ταιρι μιας και εχω τα δυο πιτσουνακια μαζι αλλα σε περιπτωση που δεν βρισκεις κανεναν να ενδιαφερεται η οτιδηποτε μεσα ειμαι να σε βοηθησω φιλικα νικη
 
please can you give me the Lovebird...
θα μου δοσεις εμενα το πουλακι παρακαλω...
εχω ενα μοναχικο αγορι που θελη σητροφω...
τετοια πουλια εχω πολλα χρονια
και ειναι απο τα αγαπιμενα μου
pleaseeeeeeeeeeeeee. 🙂
 
ελπιζω maggie να σου χαριστει, εχεις και αρσενικο και περιμενει βαλε μια φωτο να τον δουμε τον γαμπρο;p
 
Πωλίνα καλησπερα. Ενδιαφερομαι κι εγω για το ''μωρό σου''. Εχω ανοιξει και θεμα που ζηταω ενα θυληκο γιατι έχω κι εγω εναν αρσενικο που ζηταει κοπελιτσα αλλα κριμα που ειμαι Θεσσαλονίκη. Δεν ξερω αν μπορει να γινει κατι σε αυτην την περιπτωση.Αν μπορει να γινει κατι θα το ηθελα παρα πολυ.
 
Πωλινα γιατι θελεις να το χαρισεις;
Φαινονται να κανουν πολυ καλη παρεα τα δυο τους!
Εχεις κι αλλα γωα ή μονο αυτα τα δύο;
 
Saki, den mporo na ti stilo Thessaloniki... tha taleporithi poli... mono edo - Athina.

Konstantina, thelo na tin doso epidi vlepo oti h mikri thelei na exei mia parea... thelei na ginei mama... thelei ena teri... Me ton Cockatiel den pane kala... kai epidi den epikinoni mazi mou protimo na ti doso kai na exei gia parea allo ena Lovebird... kai ego den mporo na tin paro ena teri... (den milame gia ikonomiko thema pantos)

Den exo apofasisi akoma, perimeno ki alles protasis.
 
Καταλαβα Πωλινα.
Αν ειναι ετσι τοτε καλα κανεις!
Ειμαι σιγουρη οτι μεσα στο forum θα βρεις τον καταλληλο!
Τις καλυτερες ευχες μου :)
 
ΠΩΛΙΝΑ ενδιαφερομαι και εγω, μενω στην ΘΗΒΑ θα; Ερθω να την παρω εγω αμα κανονισουμε
 
καλησπερα ενδιαφερομαι για το πουλι της αγαπης

καλησπερα, εχω κατασκευαση ενα κλουβι υψος 2 μηκος 4 φαρδος 1 και ενδιαφερομαι για αναπαραγωγες Lovebirds . Εαν πιστευεις πως η ηλικια της, της επιτρεπει να γινει μητερα στειλε μου. Μενω στην Αθηνα και η κλουβα ειναι σε κηπο (με προστατευμενο χωρο απο αερα και χαμηλες θερμοκρασιες. Ευχαριστώ
 
οχι παιδια, το καρατάω ακόμα...

δεν μπορώ να το δώσω σε μια αλλη πόλη...
ούτε σε μεγάλο κλουβί με πολλά πουλιά... (ειναι ανάπηρο και χρειάζεται ιδική προσοχή)...
ούτε να πάει τρίτο πουλάκι σε έτοιμο ζευγάρι...
 
Πωλινα ισως βοηθησει να βαλεις φωτογραφια απο το κλουβακι που την εχεις εσυ τωρα.
 
έχει ενα βιντεάκι με κλουβί στο "Kathontas sto stant"...
Μάλλον θα την κρατήσω κι άλλο, απλά σιγα-σιγα θα ψάξω ενα κατάλληλο σπιτάκι για τη Λόβι...
Μην νομίζετε οτι δεν σας θεωρώ κατάλληλους... απλα ψάχνω οσο πιο δυνατόν καλύτερο για τη μικρή.
 
Πολινα το θελω εγω το love Β. Μενω Νικαια η οπια ειναι κοντα παραπολη στην Αθηνα αν μου το δωσεις θα το προσεχω πολυ σου το υποσχομαι. Ξερω οτι θα σου ειναι δισκολο να το δοσεις καπου αλλα ειμαι σιγουρος οτι στο τελος θα το δωσεις σε σιγουρα χερια.
 
ενδιαφερομαι και εγω. Μενω στον πειραια και ασχολουμαι πολλα χρονια με Lovebirds. εχω 2 υπεροχα ζευγαρια masked και ενα που ψαχνει συντροφο. αν δεν το εχεις δωσει...
 
Τόλη, η αγγελία δημοσιεύτηκε το 2009. Λογικά δεν ισχύει πλέον.
 
Back
Top