Χαρίζω Χαρίζεται νάνος κόκορας

mpampikos

PB Member
Εγγραφή
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
118
Πόλη
Παιανία
Γεια σε όλους!
Μου χάρισαν έναν νάνο κόκορα, πανέμορφο πουλί, με τον οποίο έχω θέμα... Είναι επιθετικός. Σε παίρνει στο κυνήγι, ο βλακαμάς. Εγώ επειδή έχω περιορισμένο χώρο στο κοτέτσι, αδυνατώ να τον κρατήσω... Όποιος έχει μεγαλύτερο χώρο και πιστεύει ότι θα μπορούσε να τον κουμαντάρει, ας μου πει. Ευχαριστώ!
 
Γεια σε όλους!
Μου χάρισαν έναν νάνο κόκορα, πανέμορφο πουλί, με τον οποίο έχω θέμα... Είναι επιθετικός. Σε παίρνει στο κυνήγι, ο βλακαμάς. Εγώ επειδή έχω περιορισμένο χώρο στο κοτέτσι, αδυνατώ να τον κρατήσω... Όποιος έχει μεγαλύτερο χώρο και πιστεύει ότι θα μπορούσε να τον κουμαντάρει, ας μου πει. Ευχαριστώ!
Αρκεί να μην καταλήξει κρασάτος...
Βάλε κάποια φωτογραφία.. Τόσο του ζωηρού όσο και του υπόλοιπου "στρατού" που διαθέτεις.
 
Μπάμπη, ανέβασε μια φωτογραφία με την πρώτη ευκαιρία, θα βοηθήσει όποιον ενδιαφέρεται.
 
Αυτός είναι ο αλέκτωρ! Σίγουρα δεν θα γίνει κρασάτος... Αλλά έχω αναγκαστεί και τον έχω κλείσει στο υπόγειο (έχει φως και αέρα κι όλα, είναι εξωτερικό, σαν αποθήκη), γιατί δε μας άφηνε να κάνουμε ρούπι...

rsz_dsc_0090.webp rsz_dsc_0087.webp
 

Συνημμένα

  • rsz_dsc_0084.webp
    rsz_dsc_0084.webp
    32,5 KB · Προβολές: 100
Δεν είναι μόνο ότι θα σε τσιμπήσει, είναι ότι θα σε κυνηγήσει κιόλας. Συγκεκριμένα θα με κυνηγούσε μέχρι την πόρτα του σπιτιού μου, όταν φορούσα κάτι πορτακαλί all stars. Τρελαινόταν με αυτά... Εμμονή ο Αλέκος. (Έχει κι όνομα)
 
Αμα ειμασταν κοντα θα τον επαιρνα αλλα με τετοια αποσταση δεν υπαρχει τροπος...
 
θα τον ηθελα πολυ αλλα ειμαι βολο και δεν μπορω να ερθω να τον παρω.
 
καλησπερα και παλι! Κανενας ενδιαφερομενος για το κοκορακο μου; Ειναι υγιεστατος, πανεμορφος αλλα... Πολυ ζορικος..
 
Back
Top