ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζεται παπαγάλος Meyer 2,5 ετών μαζί με το κλουβί του

tilemachos

PB New Member
Εγγραφή
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
2
Πόλη
Αθήνα
Δίνεται μόνο σε αποδεδειγμένο φίλο των παπαγάλων, παπαγάλος Μέγιερ 2,5
ετών ταισμένος στο χέρι με πιστοποιητικό γέννησης στην Ελλάδα. Είναι
πολύ φιλικό, παιχνδιάρικο και ήρεμο πουλί, κάθεται στο χέρι και τρώει όλες
τις τροφές. Δίνεται μαζί με το κλουβί του λόγω μετακόμισης.
 
Θα μου δώσεις περιθώριο μέχρι την Κυριακή το απόγευμα να σου απαντήσω σίγουρα; Αν όμως σε επίγει το θέμα άμεσα και βρεις κάποιον άλλο που να το θέλει, θα καταλάβω!
;)
 
Μήπως γνωρίζουμε το φύλο; Όχι ότι έχει και πολύ σημασία, αλλά λέμε...
 
Τηλέμαχε ενδιαφέρομαι να τον πάρω... Θα ήθελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα όμως πρώτα.

Το πουλί είναι υγιές; Κάνει φασαρία; Τι συνήθειες έχει;
 
Πριν απο λίγο επικοινώνησε μαζί μου ο Δημήτρης και συμφωνήσαμε να έρθει αύριο για να παραλάβει το πουλάκι,
Ο Δημήτρης έχει και αλλους παπαγάλους και απότι φαίνεται θα είναι απο τους ιδανικούς συντρόφους για τον παιχνιδιάρη Ρίμπο.
Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον.

Νάσται καλά και να αγαπάτε αυτά τα θαυμάσια πουλιά.
 
δημητρη επειδη οι μεγερ ειναι η καψουρα μου (τον εχω στο avatar αλλωστε) δεν τον δινεις σε εμενα;
 
Δημήτρη ο παπαγάλος δόθηκε όπως αναφέρεται ήδη στο προηγούμενο ποστ οπότε ουσιαστικά το θέμα έχει κλείσει. :)
 
καλησπερα τηλεμαχε. Ειμαι καινουργια στο site και ειδα τυχαια το μνμ σου. Ξερεις ειχα και εγω εναν παπαγαλο μεγερ αλλα πεθανε δυστυχως και ειμαι χαλια. Θα ηταν μεγαλη μου τιμη να μου εδινες τον παπαγαλο. Πιστευω να με καταλαβαινεις. Τωρα εσυ αποφασιζεις...
 
Το θέμα έχει κλείσει στην ουσία, 35 μόλις λεπτά μετά τη δημοσίευσή του. Αναφέρθηκε ήδη δύο φορές προηγουμένως.
 
Back
Top