Χαρίζω Χαρίζεται green cheek conure

Elizabeth 13

PB New Member
Εγγραφή
27 Ιουν 2023
Μηνύματα
3
καλησπερα σας προσφερω τον πολιαγαπημενο μου cheeky λογο μεταναστευσης , ειναι green cheek conure μιλαει αγγλικα και ειναι 3 χρονών,είναι παιχνιδιάρικο του αρέσει η πολυ προσοχή και οι αγκαλιές . τον μεγάλωσα από 6 μηνών και του αρέσει να κάθεται έξω από το κλουβί και να είναι στον ώμο σου,τρώει πέλλετ και πολλά φρούτα και το αγαπημένο του είναι η μπανάνα, του αρέσουν επίσης οι σπόροι και τα καρύδια. θα φοβηθεί στην αρχή όπως κάθε πουλί αλλά σιγά σιγά θα σε εμπιστευτεί και θα συνηθίσει τον περίγυρό του. αν ενδιαφερεσε και αγαπας πραγματικα τους παπαγαλους εποικινωνησε μαζι μου. προσφερετε μαζι με το κλουβι του ολα του τα παιχνιδια και τις κλουβες μεταφορας επισης και τις λιχουδιες και τροφη του
Το μόνο πράγμα που θελο είναι να έχει μια καλι ζοη και να πέση σε καλά και έμπειρα χέρια
Περιοχή Αθήνα
Για επικοινωνία στείλτε μου μηνιμα στο 6940864616 η mail [email protected]
 
@Elizabeth 13 ελπίζω να βρει ένα καλό σπίτι όπως διαβάζω κ νοιώθω ότι ήταν το δικό σου. Καταλαβαίνω τον πόνο σου, από 6 μηνών το μεγάλωσες, γι'αυτό θα ήθελα να σε ρωτήσω, είσαι σίγουρη ότι δεν μπορείς να τον πάρεις μαζί σου;
 
@MARY58 δυστυχώς στην χόρα που πρέπει να πάω λόγο δουλειάς απαγορεύονται αυτά τα ήδη παπαγάλου
ευχαριστώ πάντως για την συμπόνια και κατανόηση σή σας

[automerge]1687856593[/automerge]
καλησπερα σας προσφερω τον πολιαγαπημενο μου cheeky λογο μεταναστευσης , ειναι green cheek conure μιλαει αγγλικα και ειναι 3 χρονών,είναι παιχνιδιάρικο του αρέσει η πολυ προσοχή και οι αγκαλιές . τον μεγάλωσα από 6 μηνών και του αρέσει να κάθεται έξω από το κλουβί και να είναι στον ώμο σου,τρώει πέλλετ και πολλά φρούτα και το αγαπημένο του είναι η μπανάνα, του αρέσουν επίσης οι σπόροι και τα καρύδια. θα φοβηθεί στην αρχή όπως κάθε πουλί αλλά σιγά σιγά θα σε εμπιστευτεί και θα συνηθίσει τον περίγυρό του. αν ενδιαφερεσε και αγαπας πραγματικα τους παπαγαλους εποικινωνησε μαζι μου. προσφερετε μαζι με το κλουβι του ολα του τα παιχνιδια και τις κλουβες μεταφορας επισης και τις λιχουδιες και τροφη του
Το μόνο πράγμα που θελο είναι να έχει μια καλι ζοη και να πέση σε καλά και έμπειρα χέρια
Περιοχή Αθήνα
Για επικοινωνία στείλτε μου μηνιμα στο 6940864616 η mail [email protected]
#χαρηζετε
 
Τελευταία επεξεργασία:
@Elizabeth 13 πολύ λυπάμαι. Ανέβασε μια φωτογραφία του κούκλου σου κ όποιο μέλος το πάρει, αν έχει την καλοσύνη (κ πιστεύω ότι θα την έχει) να σε ενημερώνει κατά καιρούς για την πορεία του, με καμμιά φωτογραφία όμορφων στιγμών. 😊
 
δυστυχώς στην χόρα που πρέπει να πάω λόγο δουλειάς

Μόνο η Αυστραλία και η Ν. Ζηλανδία απαγορεύουν την εισαγωγή πουλιών. Πηγαίνεις σε μια απο τις 2 αυτές χώρες αν μου επιτρέπεις να ρωτήσω;
 
καλησπερα σας προσφερω τον πολιαγαπημενο μου cheeky λογο μεταναστευσης , ειναι green cheek conure μιλαει αγγλικα και ειναι 3 χρονών,είναι παιχνιδιάρικο του αρέσει η πολυ προσοχή και οι αγκαλιές . τον μεγάλωσα από 6 μηνών και του αρέσει να κάθεται έξω από το κλουβί και να είναι στον ώμο σου,τρώει πέλλετ και πολλά φρούτα και το αγαπημένο του είναι η μπανάνα, του αρέσουν επίσης οι σπόροι και τα καρύδια. θα φοβηθεί στην αρχή όπως κάθε πουλί αλλά σιγά σιγά θα σε εμπιστευτεί και θα συνηθίσει τον περίγυρό του. αν ενδιαφερεσε και αγαπας πραγματικα τους παπαγαλους εποικινωνησε μαζι μου. προσφερετε μαζι με το κλουβι του ολα του τα παιχνιδια και τις κλουβες μεταφορας επισης και τις λιχουδιες και τροφη του
Το μόνο πράγμα που θελο είναι να έχει μια καλι ζοη και να πέση σε καλά και έμπειρα χέρια
Περιοχή Αθήνα
Για επικοινωνία στείλτε μου μηνιμα στο 6940864616 η mail [email protected]
Κληστη αγγελία
 
Back
Top