Χαρίζω Χαρίζονται δύο κλουβιά για καναρίνια

DimasYiannis

PB New Member
Εγγραφή
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
224
Πόλη
Γλυφάδα
Χαρίζονται δύο κλουβιά για καναρίνια.
Το ένα είναι κλουβοτεχνικηκαι το άλλο είναι το μαύρο έκθεσης για Γιορκ.
Δεν έχω χρόνο να ασχοληθώκαι είναι κρίμα να κάθονται.
Είναι ολοκαίνουρια και τα δύο.
Μένω στη Γλυφάδα-Αθήνα.
 
Χαρίζονται δύο κλουβιά για καναρίνια.
Το ένα είναι κλουβοτεχνικηκαι το άλλο είναι το μαύρο έκθεσης για Γιορκ.
Δεν έχω χρόνο να ασχοληθώκαι είναι κρίμα να κάθονται.
Είναι ολοκαίνουρια και τα δύο.
Μένω στη Γλυφάδα-Αθήνα.
καλησπέρα φίλε Γιάννη! Θα με ενδιέφεραν και τα δύο, αν έχεις την καλοσύνη!
 
φιλε μου ενδιαφερομαι παρα πολυ μενω και εγω γλυφαδα σε σύνορα με πανοραμα κοντα στο σκλαβενιτη πραγματικα με ενδιαφερουν τα κλουβακια ποσο μαλλον αφοθ ειμαστε τοσο κοντα! Θα βορουσα να εχω μια φοτογραφια!
 
Kαλησπέρα στην παρέα εάν δεν έχουν δωθεί τα κλουβάκια θα με ενδιέφεραν πάρα πολύ. Μένω στην Γλυφάδα και θα μπορούσα να έρθω να τα παραλάβω από τον χώρο σου. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων! Ίσως και εσύ να χρειαστείς κάτι να μπορώ να στο ανταποδώσω. Φιλιά πολλά!
 
Γιάννη μου μπορείς να ανεβάσεις μια φώτο του κλουβιού της κλουβοτεχνικής; Και μένα ίσως να με ενδιέφερε :)
 
Καλημερα σε ολους σας!
Οπως απαντησα και του Βασιλη με πμ,θα το γραψω και εδω για οσους ηταν ενδιαφερομενοι.
Επειδη μου αρεσει το δικαιο και το σωστο, λειτουργησα με σειρα προτεραιοτητας.
Ο Δημητρης ηταν ο πρωτος ενδιαφερομενος και ετσι θεωρησα, πως πρεπει να διαλεξει πρωτος, αλλα μονο ενα, μιας που υπηρξε ενδιαφερον και απο αλλα μελη.
Ετσι ο Βασιλης θα παρει το δευτερο που εμεινε.
Το εκθεσης των γιορκ,θα το παρει ο Δημητρης και το κλουβοτεχνικη θα το παρει ο Βασιλης.
Ετσι θα εξυπηρετηθουν δυο ανθρωποικαι εγω θα νοιωθω πολυ καλα!
Καλημερα σε ολους!
 
off topic..
ο Γιάννης δώρισε τα κλουβάκια του σε 2 φίλους του φόρουμ.. Εγώ δώρισα ένα λατρεμένο θηλυκό μου σε ένα φίλο του φόρουμ.. Κ. Α
τελικά άξιζε ο κόπος των ιδρυτών του.. Και αξίζει και ο χρόνος που περνά ο καθένας μας μέσα στην παρέα αυτή! αρχίζουμε σιγά σιγά να εκδηλωνόμαστε και να στηρίζουμε ο ένας τον άλλον.. Είτε είμαστε μκροί είτε μεγάλοι, είμαστε μια παρέα!
 
Back
Top