ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζονται καναρίνια αρσενικά ηλικίας 1-3 χρόνων

lee

PB Member
Εγγραφή
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
425
Πόλη
Αίγιο
αποφασησα μετα απο ωριμη σκεψη να ελατωσω τον αριθμο των πουλιον μου χαριζοντας σε φιλους που θα τα αγαπανε και θα τα φροντιζουν αναλογα αρσενικα καναρινια κοινα σε διαφορους χρωματισμους ηλικιας 1-3 χρονων
για περισσοτερες πληροφοριες τα στοιχεια μου ειναι διαθεσιμα στο forum
 
Απόστολε εγώ θα ήθελα κανενα γκλόστερ τις γιορτές θα είμαι Ξυλόκαστρο θα σου τηλεφωνήσω και θα τα πούμε ευχαριστώ.
 
φιλε dinos87 ο φιλος μας χαριζει καναρινια κοινα δεν λεει κατι για γκλοστερ νομιζω.
 
φιλε ενδιαφερομαι για μερικα πουλακια πες κανα τροπο αν μπορεις να τα στειλεις πειραια να κανονισουμε
 
Θα ηθελα να ενημερωσω οτι τα τελευταια πουλακια προς διαθεση θα τα παραδοσω αυριο το πρωι εκτος απο μερικα που θα τα παραλαβουν απο το χωρο μου την επομενη εβδομαδα εδω θελω να σας ευχαριστισω ολους και να ευχηθω να σας ζησουν και με πολλους απογονους ελπιζω στο μελλον να μπορεσω να χαρισω μεγαλυτερο αριθμο πουλιον συνολο εδωσα 12 πουλακια
 
Απόστολε εμείς σ' ευχαριστούμε για την ευγενική σου χειρονομία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lee
Σαφέστατα τέτοιες κινήσεις απότελούν παράδειγμα προς μίμηση... Να ξέρετε ότι μέσω τετοιων κινήσεων ανεβαίνετε στα μάτια πολλών και εμείς με την σειρά μας γινόμαστε "διαφήμισή" σας...
Να στε καλά...


Με τιμή
Αθανασιος Γαλανάκης
 
  • Like
Αντιδράσεις: lee
φιλε αποστολη μολις σχολασα και ειδα τα πουλια που μου χαρισες ειναι αστερια σε ευχαριστω πολυ και ευχαριστως να τα λεμε συχνα και απο εδω και με κανα τηλεφωνο και παλι ευχαριστω
 
Φίλε μου καταπληκτικά τα πουλάκια και σε πολλή καλή κατάσταση. Πραγματικα σε ευχαριστώ για την χειρονομία σου. Τα έβαλα σε κλουβάκια καινούρια σήμερα και κατόπιν ελευθέρωσα 2 σπήνους που μου είχαν χαρίσει. Γενικά έχω αρχίσει κα ιασχολούμαι πολύ με τα καναρίνια και με την προσθήκη των δικών σου εύχομαι σύντομα να αποκτήσω και άλλους απογόνους...
 
Τελικά η ευγενικη πράξη σου Αποστόλη είχε πολλαπλό θετικό αντίκτυπο! Το καλύτερο όμως ήταν η απελευθερωση των δύο σπίνων! Μπραβο!
 
Μπράβο φίλε Αποστόλη. Μακάρι και άλλοι υπό τις δικές σου συνθήκες να κάνουν το ίδιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lee
Αποστολη καλησπερα ευχαριστω και εγω με την σειρα μου για τα 2 καναρινακια που μου εδωσες χτες ξεθαρεψανε και αρχισανε το κελαιδισμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: lee
Μπράβο Georgina για την παρατηρηση σου συμφωνώ και εγω απόλυτα μαζί σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lee
καλημερα
αποστλε εχεις ακμα τα πουλια
ενδιαφερομαι και εγω

αν τα δινεις ακομα πεσμου
ευχαριστω
 
φιλε μου ενδιαφερομαι για 2 ομως ειμαι ηρακλειο κρητης, πως μπορει να γινει;
 
Αλεξανδρε καλησπερα τελεια τα πουλια που μου εδωσες σε ευχαριστω ξανα
ακης
 
Back
Top