Χαρίζω Χαρίζονται καναρίνια γκλόστερ

Θα βοηθουσε να ανεβαζες καποιες φωτο των πουλιων. Ειναι μακρυα το Αιγιο. Ενδιαφερομαι για ενα θηλυκο και μαλλον και ο φιλος Αρης (Lizard)να θελει επισης ενα θηλυκο.Αν θες ανεβασε καποια φωτο.
 
τα πουλακια ειναι σε πολυ καλη κατασταση και ολα δακτυλιδωμενα γεννημενα απο το 05 και 08
το αιγιο αποτην Αθήνα ειναι 175km περιπου 2 ωρες
 
εγω θα ήθελα ενα θυληκο αλλα 1) θα ηθελα να είναι consort και 2) μενω Λαρισα φανταστώ ότι δε μπορεις να τα στειλεις γιαυτο και εχεις παραλαβη στο χώρο σου.
 
αν μπορουσες να τα στειλεισ καβαλα με δικα μου εξοδα τα επερνα ολα
 
χωρις να γνωριζω προφανως θελει παραλαβει απο το σπιτι του για να μην ταλεπορηθουν τα πουλακια στο κτελ!
 
καλησπερα φιλε μου.
αν μπορεις να τα στειλης με το κτελ τα θελω.


εφχαριστο.
 
χρονια πολλα, αν δεν τα εχεις δοσει τα πουλια, πες μου να ερθω να τα παρω εγω. Ευχαριστω.
 
καλησπερα και χρονια πολλα
τα πουλακια βρηκαν καινουργια στεγη μεχρι το σαββατο θα τα εχω παραδωση στην serinia και Dim74
ευχαριστω ολα τα παιδια για το ενδιαφερον τους!
 
Αποστολη να σε ευχαριστησω και δημοσια για τις κουκλες καναρες, που μου χαρισες και σου ευχομαι να σου πανε τοσο καλα οσο θελεις, ολα οσα σχεδιαζεις να κανεις. Σε ευχαριστω παρα πολυ και ελπιζω οτι μετα τις γιορτες που θα επιστρεψει Αθηνα ο Αρης (Lizard) να σε ευχαριστησει κι αυτος μιας και η μια καναρα θα παει σε κεινον.
Καλη χρονια να εχεις για σενα, την οικογενεια σου, και καλη αναπαραγωγικη χρονια.
Σε ευχαριστω
Καιτη
 
Γεια σας θελω να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου τον Αποστολο που χαρισε τα καναρινια αλλα πανω απο ολα θελω να ευχαριστησω την κυρια Καιτη που πηγε τοσο μακρυα και πηρε καναρα και για εμενα αλλα και που ηρθε απο εκει που μενει κοντα στο σπιτι μου για να μου την δωσει. Η γκλοστερινα ειναι πανεμορφη μπορω να πω οτι ειναι το πιο ομορφο γκλοστερ που εχω. Και παλι ευχαριστω και στους δυο σας.
 
φιλε μου τιχρομαειναι τα καναρινια;
Τα πουλιά δόθηκαν πέρυσι το Δεκέμβριο.
καλησπερα και χρονια πολλα
τα πουλακια βρηκαν καινουργια στεγη μεχρι το σαββατο θα τα εχω παραδωση στην serinia και Dim74
ευχαριστω ολα τα παιδια για το ενδιαφερον τους!
Αποστολη να σε ευχαριστησω και δημοσια για τις κουκλες καναρες, που μου χαρισες
Γεια σας θελω να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου τον Αποστολο που χαρισε τα καναρινια αλλα πανω απο ολα θελω να ευχαριστησω την κυρια Καιτη που πηγε τοσο μακρυα και πηρε καναρα και για εμενα
 
Back
Top