Χαρίζω Χαρίζονται κόκκινα μωσαϊκά καναρίνια του 2016

Stfns

PB Member
Εγγραφή
22 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.052
Πόλη
Καλλιθέα
Καλησπέρα σας,

Χαρίζω δύο αρσενικά κόκκινα μωσαικά καναρίνια του 2016 με δακτυλίδι κλειστού τύπου(όχι συλλόγου), όπου πιστοποιείται το έτος γέννησής τους. Μπορείτε να τα δείτε στο παρακάτω βίντεο.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Επιπλέον πληροφορίες:

Ο Aldo Γεννήθηκε 7 Μαρτίου 2016 και είναι γιός του Fabio και της Gemma.
O Vito γεννήθηκε 7 Απριλίου 2016 και είναι γιός του Fabio και της Ornella.
Είναι συνηθισμένα σε εξωτερικές συνθήκες περιβάλλοντος και μεγαλωμένα με άριστης ποιότητας τροφές.
Επιπλέον μπορείτε να δείτε τους γεννήτορές τους στα media μου.

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση στην διάθεσή σας.
 
Ας μείνουμε στα οσα σχετίζονται με την αγγελία.
Αν υπάρξουν απορίες σαν την παραπάνω ας γίνουν νέο θέμα στο κατάλληλο φόρουμ.
 
Καλησπερα, εχω μια κλουβαμε 4 ζευγαρια μωσαικα και πριν 15 μερες περιπου μου εφυγε ενα αρσενικο καθος τα καθαριζα, πραγματικα θα με ενδιεφερε (αν γινεται μονο το ενα αρσενικο για να ειωαι παλι 4 ζευγαρια και να μην περισεβει καποιο μονο του). Ευχαριστω.
 
καλησπερα, εχω μια κλουβαμε 4 ζευγαρια μωσαικα και πριν 15 μερες περιπου μου εφυγε ενα αρσενικο καθος τα καθαριζα, πραγματικα θα με ενδιεφερε (αν γινεται μονο το ενα αρσενικο για να ειωαι παλι 4 ζευγαρια και να μην περισεβει καποιο μονο του). Ευχαριστω.

Καλησπέρα, λυπάμαι για την απώλειά σου και επειδή καταλαβαίνω την στενοχώρια σου επικοινώνησε μαζί μου με προσωπικό μήνυμα. @FILARF ποιόν από τους δύο θέλεις να σου κρατήσω;
 
Καλησπερα, εγω ενδιαφερομαι και για τα 2 καναρινια, επειδη ομως το ενα προφανως θα δωθει (η εχει δωθει ηδη) δεν εχω προβλημα και για 1 καναρινακι. Εχω ενα μαλινουα καναρινι και το θελω για παρεουλα. Ευχαριστω εκ των προτερων
 
Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τους φίλους-μέλη του φόρουμ για την άμεση ανταπόκρισή τους και να ενημερώσω ότι ο Vito(με το σημαδάκι στο κεφάλι), δεν είναι πλέον διαθέσιμος. @falkonis αν ο @FILARF δεν μου εμφανιστεί μέχρι απόψε τα μεσάνυχτα στο φόρουμ, ο Aldo είναι δικός σου. @freemax σε ευχαριστώ αλλά σε πρόλαβαν άλλοι...
 
Καλημερα και παλι, βρισκομαι και εγω καλλιθεα, αν εχεις ακομα διαθεσημο το 1 καναρινακι, πειτεμου να σας στειλω το κινιτο μου για να βρεθουμε. Ευχαριστω και παλι!
 
Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τους φίλους-μέλη του φόρουμ για την άμεση ανταπόκρισή τους και να ενημερώσω ότι ο Vito(με το σημαδάκι στο κεφάλι), δεν είναι πλέον διαθέσιμος. @falkonis αν ο @FILARF δεν μου εμφανιστεί μέχρι απόψε τα μεσάνυχτα στο φόρουμ, ο Aldo είναι δικός σου. @freemax σε ευχαριστώ αλλά σε πρόλαβαν άλλοι...


καλή καρδιά να εχουμε
 
Συγχαρητήρια Στέφανε για την πράξη σου

Η απόφαση αυτή ήταν πολύ δύσκολη, γιατί πρόκειται για δύο ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ πουλιά, που δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα να χρησιμοποιήσω αναπαραγωγικά, καθώς υπάρχουν δεσμοί αίματος με τα θηλυκά που έχω. Εύχομαι και οι δύο φίλοι που θα τα υιοθετήσουν, να τα φροντίσουν σωστά. Θα είμαι στην διάθεσή τους για οποιαδήποτε πληροφορία χρειαστούν.

Καλημερα και παλι, βρισκομαι και εγω καλλιθεα, αν εχεις ακομα διαθεσημο το 1 καναρινακι, πειτε μου να σας στειλω το κινιτο μου για να βρεθουμε. Ευχαριστω και παλι!

Αγαπητέ @FILARF όταν σου χαρίζουν κάτι πρέπει να αρπάζεις την ευκαιρία δίχως καθυστέρηση. Παρόλο που ο @falkonis ανταποκρίθηκε πρώτος στην αγγελία, απευθύνθηκα πρωτίστως σε εσένα, καθώς εκτρέφεις κόκκινα μωσαϊκά. Σου έδωσα ακόμη και την δυνατότητα επιλογής ανάμεσα σε δύο πουλιά, βάζοντας σε αναμονή ακόμη και τον άνθρωπο(μη μέλος του φόρουμ) που θα πάρει τον Vito. Λυπάμαι ειλικρινά που σε απογοητεύω και εύχομαι να βρεθεί κάποιο άλλο μέλος που θα διαθέτει έστω και με αντίτιμο αυτό που ζητάς. Και που ξέρεις ίσως να είναι και πιο κοντά στα εκθεσιακά πρότυπα.

Ευχαριστώ πολύ για την προσφορά σου

Να σου ζήσει ρε @falkonis!

Όπως καταλαβαίνετε τα πουλάκια δόθηκαν. Οπότε μπορεί να κλείσει το συγκεκριμένο θέμα.
 
Back
Top