ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζονται 2 ενήλικα lovebirds με τα 2 μικρά τους

marie

PB Member
Εγγραφή
8 Απρ 2008
Μηνύματα
325
Πόλη
Αθήνα
Λογω καποιων προβληματων ειμαι στη δυσαρεστη θεση να 'χαρισω' τα μικρα μου. Ειναι οι γονεις και τα 2 παιδια τους. Παρακαλω πολυ αν καποιος ενδιαφερεται πραγματικα ας επικοινωνησει μαζι μου.

Δινονται μονο σε ζευγαρια

Περιοχη: Πάτρα
 
Λέγομαι Χριστοφορίδης Θόδωρος και ασχολούμαι ερασιτεχνικά με τα Lovebirds.
Από τη φωτό βλέπω ότι πρόκειται για fischerι. Εγώ έχω lutino κίτρινα ( roseicollis ) και μασκοφόρους (personata) θα μου ήταν εξαιρετικά ευχάριστο να φιλοξενήσω και fischeri.
Μπορείς να δείς φωτογραφίες τους στην ιστοδελίδα ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΙΣΤΟΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ στο link ενδιαφέροντα.
Εάν θέλεις μπορείς να τα βάλεις σε ένα κουτάκι και να μου τα στείλεις με courier με δική μου χρέωση. Επίσης σε περίπτωση που θέλεις στο μέλλον να τα πάρεις πίσω, πάλι εδώ είμαστε. Είμαι από Κιλκίς και η διεύθυνσή μου είναι Στέρνας 3 τκ 61100. Τα στοιχεία μου υπάρχουν και στην ιστοσελίδα μου. Ευχαριστώ.
 
Μαρία είσαι Πάτρα;
Μια ξαδέρφη μου μένει εκεί και απ'οτι μου είχε πει ήθελε να αγοράσει Lovebirds!
 
Σε κουτι τα πουλια και με κουριερ?:SΘα αντεξουν; Μηπως εννοεις με κτελ?
 
κρίμα που είμαι μακριά θα τα ήθελα και εγώ να κάνουν παρέα με τα άλλα που έχω :)
 
γεια σου Μαρια ενδιαφερομαι παρα πολυ για τα πουλακια σου θα ηταν χαρα μου να τα φροντησω!
 
τα μικρα μου τελικα θα τα υιοθετησει ο βαγγελης (Vag990)
οπου θα τα παραλαβει ο ιδιος απο εδω.

σας ευχαριστω ολους για την αμμεση ανταποκριση και το ενδιαφερον.

μαρια
 
Θα ήθελα να ευχαριστήσω την Μαρία για τα μικρά που μας χάρισε! Ελπίζω να μην έχουν αντίθετη γνώμη οι γείτονες 🙂
Είναι πραγματικά αξιαγάπητα, αν και βρίσκονται ακόμα έξω από τα νερά τους. Είχαν πολύ φροντίδα από τη Μαρία και τα είχε καλομάθει φαίνεται!
 
να σου ζησουν βαγγελη..
ειναι αληθεια αξιαγαπητα! Να τα προσεχετε και να τα αγαπατε..
και θα βρουνε το ρυθμο τους κ ισως μπουν κ σε καλυτερο ρυθμο μιας κ εισαι πιο εμπειρος!
;)
 
Back
Top