ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζονται 2 κοινά καναρινάκια 4 μηνών

Canary A

PB New Member
Εγγραφή
27 Ιαν 2015
Μηνύματα
99
Πόλη
Αθήνα
Καλησπέρα σας,
η φετινή αναπαραγωγική περίοδος πήγε καλύτερα από το αναμενόμενο οπότε διατίθεμαι να χαρίσω 2 κοινά καναρινάκια 4 μηνών περίπου. Θα προτιμήσω να τα χαρίσω σε άτομα τα οποία μένουν στην Αττική και έχουν μεταφορικό μέσο για να τα πάρουν από την Γλυφάδα καθώς επίσης και σε άτομα που δεν έχουν πολλά η ακόμα και κανένα αλλά θέλουν πολύ ένα καναρινάκι.

Στις παρακάτω φωτογραφίες είναι τα 2 μικρά. Θεωρώ ότι είναι και τα 2 αρσενικά αλλά αν κάποιος μπορεί να τα ξεχωρίσει από τις φωτογραφίες ας μας το πει.

2_zpsel8gjqb2.webp rsz_1_zpsuossgyvd.webp rsz_220150608_152806_zpsoqxc13if.webp

Απαντήστε μου με προσωπικό μήνυμα όσοι ενδιαφέρεστε.
 
Εμάς θα μας αφήσεις απ' έξω από την ενημέρωση; 😀
Κε Γιάννη φυσικά και όχι! Μόλις μάθω αυτά που χρειάζομαι για τα άτομα που θα αποφασίσω να τα χαρίσω θα τα αναφέρω στο θέμα αυτό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Αν έχεις ακόμα ενδιαφέρομαι για ένα καθότι πρόσφατα μου ψόφησε λόγω ηλικίας. Μένα σχετικά κοντά στον Αγ. Δημήτριο
 
Καλησπέρα σας έστειλα και στην ανάρτηση στο facebook Με ενδιαφέρει πάντα είχα Καναρινάκια και θέλω να ξαναποκτίσω το σπιτάκι τους τους περιμένει με ανυπομονησία και πολυ πολυ αγάπη και φροντίδα μένω Αθήνα και υπάρχει μέσον να έρθουμε να τα παραλάβουμε
 
καλησπέρα εδιαφέρωμε για ένα πουλάκι, είχα ένα και μου ψωφισε, ευχαριστώ
 
Καλησπέρα σας! Τα δυο καναρινάκια θα τα πάρουν τελικά η @ΛΙΝΑ και ο κος @nickmoch . Σε λίγες μέρες θα τα παραλάβουν από εμένα και το μόνο που έχω να πω είναι να τα προσέχετε και είμαι σίγουρος ότι θα κάνετε τέλεια συντροφιά!

Με το καλό λοιπόν φίλοι μου @ΛΙΝΑ και @nickmoch !

Ευχαριστώ από καρδιάς για όσους ενδιαφέρθηκαν.

Ανδρέας
 
Καλησπέρα σας! Τα δυο καναρινάκια θα τα πάρουν τελικά η @ΛΙΝΑ και ο κος @nickmoch . Σε λίγες μέρες θα τα παραλάβουν από εμένα και το μόνο που έχω να πω είναι να τα προσέχετε και είμαι σίγουρος ότι θα κάνετε τέλεια συντροφιά!

Με το καλό λοιπόν φίλοι μου @ΛΙΝΑ και @nickmoch !

Ευχαριστώ από καρδιάς για όσους ενδιαφέρθηκαν.

Ανδρέας
Μπράβο Ανδρέα...
Ελπίζω τα δυο παιδιά να μας βάλουν μια δυο φωτογραφίες από τα νέα αποκτήματά τους...
Νομίζω πως τις δικαιούμαστε!
 
Μπράβο Ανδρέα...
Ελπίζω τα δυο παιδιά να μας βάλουν μια δυο φωτογραφίες από τα νέα αποκτήματά τους...
Νομίζω πως τις δικαιούμαστε!
Και εγώ το ελπίζω κε Γιάννη. 🙂
 
Σήμερα το απόγευμα παρέλαβα τον τζιτζιφρίγκο. Όταν εγκληματιστεί λιγάκι, γιατί ακόμα είναι επιφυλακτικός, θα βάλω φωτογραφία του. Ευχαριστώ εγώ και η κόρη μου τον κ. Ανδρέα για την ευγενική προσφορά του.
 
Σήμερα το απόγευμα παρέλαβα τον τζιτζιφρίγκο. Όταν εγκληματιστεί λιγάκι, γιατί ακόμα είναι επιφυλακτικός, θα βάλω φωτογραφία του. Ευχαριστώ εγώ και η κόρη μου τον κ. Ανδρέα για την ευγενική προσφορά του.
Καλοτυχο να ναι και να το χαιρεστε!
 
Φίλοι μου η @ΛΙΝΑ τελικά δεν θα μπορέσει να πάρει το καναρινάκι που της είχα χαρίσει. Οπότε μένει το κίτρινο το οποίο είναι διαθέσιμο σε όποιον πραγματικά ενδιαφέρεται.

Περιμένω τα μηνύματα σας.
 
Φίλοι μου η @ΛΙΝΑ τελικά δεν θα μπορέσει να πάρει το καναρινάκι που της είχα χαρίσει. Οπότε μένει το κίτρινο το οποίο είναι διαθέσιμο σε όποιον πραγματικά ενδιαφέρεται.

Περιμένω τα μηνύματα σας.
Σημερα θα δω την φιλη μου και θα την ρωτησω αν το θελει και φυσικα αν δεν το εχεις δωσει ως το μεσημερι.
Τελικα η φιλη μου αγορασε ενα και δεν χρειαζεται αλλο.
 
Ο τζιτζιφρίγκος στο νέο του σπίτι. Ευχαριστώ και πάλι Ανδρέα. Χωρίς να θέλω να φανώ πλεονέκτης, αν δεν το θέλει κανείς άλλος το κίτρινο το θέλω εγώ. Αλλά μόνο αν δεν το θέλει άλλος.
 

Συνημμένα

  • 2015-06-22 14.41.24.webp
    2015-06-22 14.41.24.webp
    5,4 KB · Προβολές: 158
  • 2015-06-22 14.40.54.webp
    2015-06-22 14.40.54.webp
    3,3 KB · Προβολές: 152
Μπράβο και στους δυο σας, να τον χαίρεσαι Νίκο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Ο τζιτζιφρίγκος στο νέο του σπίτι. Ευχαριστώ και πάλι Ανδρέα. Χωρίς να θέλω να φανώ πλεονέκτης, αν δεν το θέλει κανείς άλλος το κίτρινο το θέλω εγώ. Αλλά μόνο αν δεν το θέλει άλλος.
Πάντως Ανδρέα ( @Canary A ) με τόση περιποίηση και φρόντιδα εγώ θα τα έδινα και τα δύο στον Νίκο! 👍
 
Back
Top