ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζονται 2 μικρά budgie πράσινου χρώματος με κίτρινη μάσκα

Εγγραφή
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.810
Πόλη
Κιλκίς
Ίσως οι περισσοτεροι να ειχατε δει σε παλιοτερο θεμα οτι αποκτησαμε απο ενα ζευγαρι παπαγαλακια 5 μικρα. Τα μωρακια μεγαλωσαν και καποια ιδη χαριστικαν σε φιλους και ανθρωπους που πυστευουμε οτι θα τα φροντισουν σωστα και θα τα αγαπουν. Έχουν μεινει 2 χρωματος πρασινο με κιτρινη μασκα στο προσωπο. Και θα θέλαμε να τα χαρισουμε σε καποιους απο εσας. Παιδια θα προτιμησουμε να τα δωσουμε εδω στις γυρω περιοχες...🙄
 

Συνημμένα

  • baby budgie .webp
    baby budgie .webp
    58,1 KB · Προβολές: 229
  • IMG_2131.webp
    IMG_2131.webp
    59,9 KB · Προβολές: 205
ενδιαφερομαι φιλε ειμαι απο Θεσσαλονίκη εχω ειδη ενα μικρο Budgie to εκανα και παρουσιαση θα ηθελα φιλε να με δωσεις το ενα
 
Γιωργο ενδιαφερομαι για ενα αρσενικο πουλακι, μελλοντικο ταιρι για ενα μικρο περσινο θυλυκο που.. Εβρισκε βαρετο το αφεντικο της κορης μου και βρηκε καταφυγιο και φιλους κοντα στο δικο μας ζευγαρι. Ειναι βεβαια σε ξεχωριστο κλουβι.Αλλα ζηλευει την αγαπη τους και τηνβλεπω να κουναει νευρικα το κεφαλακι της και την λυπαμαι, σκεφτομουν να της παρω ενα αγορι σαν τον Χαρουλη μου καταδικο της! Αλλα ενα πουλακι απο:) σπιτι σαν το δικο σου νομιζω θα ηταν πολυ καλη λυση στο προβλημα μου και ανακουφιση για τον φοβο των pet.Moυ αρεσε ιδιαιτερα εκεινο με τα στρογγυλα ματακια γιατι τετοια διαθετει και η δικη μας!; Προσφερουμε μεγαλη γκαμα τσιμπηματων και εξοχικο!:D
 

Συνημμένα

  • IMG_0968.webp
    IMG_0968.webp
    48,9 KB · Προβολές: 160
Γιώργο καλημέρα. Ενδιαφερομαι κι εγω για ενα παπαγαλάκι. Θεσσαλονίκη μένω κι έχω κι εγω μικρα φετινά παπαγαλακια ιδια περιπου με τα δικα σου(λιγο διαφορετικα στο χρωμα). Θα θελα ενα για να μπορεσω αργοτερα να τα βάλω ζευγαρι.
 
Φρανια ειναι πολυ μικρα για να καταλαβω το φυλο τους. Απο καποια μικρα δειγματα που εχω δειχνουν για θηλυκα. Παιρνω υποψη μου το πολυ δυνατο δαγκωμα. Τα αρσενικα δεν δαγκωνουν δυνατα.Φυσικα όλα ειναι σχετικα.😛
 
Καλημερα Γιωργο! Σωστος 🙂Να υποστηριζεστε μεταξυ σας το ισχυρο φυλο.Αγγελουδια ολοι σας.:DTωρα για να πουμε την αληθεια.. Εχεις καποιο δικιο.. Ναναι καλα ολα τους και ειμαι σιγουρη οτι θα φροντισεις με τον καλυτερο τροπο για το μελλον τους!
 
Back
Top