Χαρίζω Χαρίζονται 4 ζεμπράκια

ζιζι

PB Known Member
Εγγραφή
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.160
Πόλη
Κωνσταντινούπολη
Καλημέρα! Χαρίζονται 4 ζεμπράκια, ένα ζευγάρι και τα δύο θηλυκά παιδάκια τους. Σε λίγες ημέρες φεύγω στην Τουρκία και δυστυχώς δεν μπορώ να πάρω μαζί μου όλα τα πουλάκια μου.. Εάν είναι κάποιος από Θεσσαλονίκη και ενδιαφέρεται ας μου στείλει..
 
Όχι αλλα ενδιαφέρομαι να μάθω το είδος. Εκτός κι αν υπάρχει κάποιος γνώστης του είδους κοντά στην Θεσσαλονίκη Γιατί εγώ είμαι Πάτρα και η μεταφορά είναι λίγο δύσκολη.
 
Όχι αλλα ενδιαφέρομαι να μάθω το είδος. Εκτός κι αν υπάρχει κάποιος γνώστης του είδους κοντά στην Θεσσαλονίκη Γιατί εγώ είμαι Πάτρα και η μεταφορά είναι λίγο δύσκολη.
Μήπως θα πρέπει πρώτα να αποκτήσεις τις βασικές αλλά απαραίτητες γνώσεις και στη συνέχεια να φιλοξενήσεις τα πουλιά που σε ενδιαφέρουν;
 
Συμφωνώ. Μερικές φορές γίνομαι λίγο παρορμητικος αλλά το κάνω άθελά μου απλά και μόνο από το ενδιαφέρον.
 
Παιδιά καλησπέρα.. Ήμουν εκτός χώρας και δεν κατάφερα να απαντήσω νωρίτερα.. Τα ζεμπράκια τα έχω ακόμη. Δυστυχώς δεν ενδιαφέρθηκε κάποιος από Θεσσαλονίκη. Θα τα φιλοξενήσει για λίγο η μητέρα μου μέχρι να βρεθεί η νέα τους οικογένεια!
 
Back
Top