Χαρίζω Χαρίζονται 4 καναρίνια 2 μηνών στα μέλη του PB

Εγγραφή
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
592
Πόλη
Κερατσίνι
Για ακόμα μια φορά θα ήθελα να ευχαριστήσω το PB και όλα τα μέλη του για την πολύτιμη προσπάθεια που γίνεται και για αυτό θα ήθελα να χαρίσω με μεγάλη χαρά 4 καναρινακια φετινά δυο μηνών σε όποιο μέλος του PB επιθυμεί. Με μόνη προϋπόθεση να σέβεται και να αγαπάει τα πτηνά όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα. Όσο για φωτογραφίες θα προσπαθήσω να ανεβάσω αργότερα αν τα καταφέρω. Τα καναρινακια πιθανών είναι 2 αρσενικά και 2 θηλυκά. Μένω περιοχή Κερατσίνι Αμφιάλη και ότι άλλες πληροφορίες θέλετε είμαι στην διάθεση σας.

Τα καναρινακια μου

rsz_1img_20160531_173452.webp rsz_img_20160531_175109.webp rsz_img_20160531_172711.webp rsz_img_20160531_173508.webp rsz_img_20160531_174412.webp
 
Παναγιώτη ευχαριστούμε πολύ για την τόσο ευγενική κίνησή σου!
Επειδή είναι ολοφάνερο το ενδιαφέρον σου για τα πανέμορφα πουλάκια σου, από την πλευρά μου το μόνο που θα ήθελα ακόμα να σου πω, να προσέξεις πολύ και να είσαι αυστηρός με την επιλογή των ατόμων που θα τα χαρίσεις.
 
Δεν έχω όμως θέμα και θηλυκό. Παλιά το θυληκο το έβγαζα ελεύθερο και πετούσε στο μπαλκόνι ήταν πανέξυπνο.

Επίσης θα προτιμούσα και ένα με λίγο άσπρο. Τέλος πάντων γερό να ναι και ότι να ναι.
 
Μπορεί να γίνει και ανοιχτά στο θέμα και μετά για ραντεβού με π. Μ.
 
Μαρία συγγνώμη που ρωτώ αλλά τι είναι το π. Μ
Είναι προσωπικό μήνυμα ή συζήτηση σε ιδιωτικό επίπεδο εντός του φόρουμ. Διάβασε εδώ petbirds.gr/community/threads/Πως-ξεκινώ-μία-νέα-Προσωπική-Συζήτηση.18497/
 
Καλησπέρα Παναγιώτη. Και εγώ ενδιαφέρομαι για ένα θηλυκό καναρινάκι αν φυσικά υπάρχουν ακόμα. Περιοχή Αθήνα.
 
ενδιαφερομαι και εγω για ενα πουλακι δεν εχω προβλημα στο φυλο θα το εκτιμουσα γιατι ειμαι σχεδον ενα χρονο εκτροφεας (ειμαι 17) και εχω μεχρι τωρα βγαλει 3 κοκκινα μοσαικα και εχω πολλα αρσενικα που περιμενουν για του χρονου! Θα το εκτιμουσα πολυ
 
Back
Top