ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζονται 8 παπάκια σε περιοχές Θεσσαλονίκη ή Χαλκιδική

Εγγραφή
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
190
Πόλη
Θεσσαλονίκη
τα παπακια απο τα πρασινοκεφαλα ψαχνουν σπιτι. Οποιος τα θελει ας επικοινωνησειμαζι μου. ειναι μωρα ακομη αλλα σε μια βδομαδα 10 μερες θα ειναι ετοιμα. ειναι 8 τα 2 σκουροχρωμα και τα 6 ποιο ανοιχτοχρωμα. Δυσκολα για να τα στειλω με κτελ η κατι τετοιο ασε που δεν τα βλεπω να επιβιωνουν σε κουτες μεσα σε μπαγκαζιερες. Οποιος τα θελει κανονιζουμε να ερθει να τα παρει απο εμενα (περιοχη επανομης) η συναντιομαστε καπου χαλκιδικη η θεσ/νικη.Αν θελετε να τα δειτε εχω φοτο στο θεμα μανταρινακια στο παρουσιασεις πουλιων
 
foto απο τα παπακια (για λογους marketing)

ta παπακια που ψαχνουν σπιτι
 

Συνημμένα

  • IMGP0218.webp
    IMGP0218.webp
    94,9 KB · Προβολές: 211
  • IMGP0220.webp
    IMGP0220.webp
    75,8 KB · Προβολές: 235
  • IMGP0222.webp
    IMGP0222.webp
    79,7 KB · Προβολές: 201
και αλλη φοτο

η πρωτη ειναι απο οταν πανε για νερο μετα το φαι. η δευτερη με τη μανα τους στην 1η μεγαλη λιμνη και η 3η πισω απο τον καταρακττη
 

Συνημμένα

  • IMGP0219.webp
    IMGP0219.webp
    91,3 KB · Προβολές: 186
  • IMGP0215.webp
    IMGP0215.webp
    83,9 KB · Προβολές: 152
  • IMGP0222.webp
    IMGP0222.webp
    79,7 KB · Προβολές: 164
δεν ξερω αμα στο εχω ξαναπει ενα εχεις μια εκπληκτικη λιμνη φιλε! Ειναι υπεροχη και τα εχεις πασαδες! Μπραβο σου!
 
Καλημερα ειμαι νεο μελος στο forum αλλα με πολλα birds για pet.H λιμνη σου με τα παπακια ειναι πολυ ομορφη. Ενδιαφερομαι για 4 παπακια.Βρισκομαι πολυ κοντα στην Επανομη ειμαι στον δρομο προς Ηρακλεια οποτε μπορω να ερθω νατα παρω απο τον χωρο σου οποτε μου πεις εαν επιθυμεις βεβαια.

Ευχαριστω
 
ευχαριστω πολυ τον σταυρο για τα παπακια. Εχει ενα υπεροχο χωρο για τισ παπιεσ και τουσ φασιανουσ του αλλα πανω απο ολλα εχει αγαπη γνωσεισ και φροντιδα για ολα τα ζωα του. Τα ρετ που εχει ειναι τυχερα.

ευχαριστω.

:D
 
Back
Top