ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζουμε το cockatiel μας Rio

Κρίμα που δεν μπορείτε να τον κρατήσετε. Αν θέλεις γράψε μας περιοχή, γενικά όχι διεύθυνση. Για τις λεπτομέρειες θα συνεννοηθείτε με π. Μ με τους ενδιαφερόμενους.
Και αν θέλεις και την ηλικία του πουλιού αν γνωρίζεις.
 
Kαλημερα. Πανεμορφος ειναι! Μ ενδιαφερει πολυ αλλα δεν ξερω απο που ειστε;Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη.
 
Επειδή περνάω σπίτι μου όλη την μέρα και έχω χρόνο να αφιερώσω την φροντίδα μου προς τα πουλιά, (όπου είναι το σημαντικότερο για αυτά) θα ήθελα αποκτήσω κοκατιλ! Εάν έχετε κάτι να μου προτείνετε περιμένω απάντηση σας! Ευχαριστώ πολύ!

Πάντος είναι γλύκας, θα στεναχωρηθώ πολύ εάν δεν τον αποκτήσω! Με κέρδισε πολύ η φατσούλα του!

Πάντως ότι και να γίνει... ευχαριστούμε για την προσφορά σου!
 
Κρίμα που δεν μπορείτε να τον κρατήσετε. Αν θέλεις γράψε μας περιοχή, γενικά όχι διεύθυνση. Για τις λεπτομέρειες θα συνεννοηθείτε με π. Μ με τους ενδιαφερόμενους.
Και αν θέλεις και την ηλικία του πουλιού αν γνωρίζεις.
Καλημερα! Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας! Ο Ριο μενει στην Αθηνα και τον εχουμε εναμιση χρονο. Δυστυχως την ηλικια του δεν την ξερουμε γιατι τοτε που τον αγορασαμε δεν ρωτησαμε τιποτα.. Απλα τον ειδαμε μονο του στο πετ σοπ τον ομορφουλη και τον θελαμε σαν τρελλοι (οικογενειακως!)

Kαλημερα. Πανεμορφος ειναι! Μ ενδιαφερει πολυ αλλα δεν ξερω απο που ειστε;Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη.
 
Καλημερα και σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! Ειναι φατσας και τραγουδισταρας μεγαλος παρ´ολο που ειναι χωρις παρεουλα.. Μενουμε Αθηνα σορρυ που δεν το ανεφερα, αλλα ειναι η πρωτη φορα που γραφω σε φορουμ(παντα τα διαβαζα για πληροφοριες..)
 
Καλημερα! Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας! Ο Ριο μενει στην Αθηνα και τον εχουμε εναμιση χρονο. Δυστυχως την ηλικια του δεν την ξερουμε γιατι τοτε που τον αγορασαμε δεν ρωτησαμε τιποτα.. Απλα τον ειδαμε μονο του στο πετ σοπ τον ομορφουλη και τον θελαμε σαν τρελλοι (οικογενειακως!)
Καλήμερα, δεν με πειράζει η ηλικία του, επίσης τον θέλω πολύ και μένω και εγώ στην Αθήνα!

Καλήμερα, δεν με πειράζει η ηλικία του, επίσης τον θέλω πολύ και μένω και εγώ στην Αθήνα!
Θα μπορούσατε, εάν το αποκτήσω βέβαια να τον βλέπετε κιόλας, ξέρω πόσο συνδεδεμένοι είστε! Δεν θα έχω κανένα προβλημα!

:)
 
Καλήμερα, δεν με πειράζει η ηλικία του, επίσης τον θέλω πολύ και μένω και εγώ στην Αθήνα!
Γεια σου και σε σενα Φραγκουλα! Επειδη ειμαι ασχετη με αυτα θελω τη βοηθεια σου για να συννενοηθουμε αφου βλεπω οτι ο ριο θα μετακομισει σε καλα χερια! Ελπιζω να σου απαντησα σωστα απλα πες μου αν την ελαβες και πως και αν μπορουμε να επικοινωνησουμε μεσω mail ;
 
Καλήμερα, δεν με πειράζει η ηλικία του, επίσης τον θέλω πολύ και μένω και εγώ στην Αθήνα!


Θα μπορούσατε, εάν το αποκτήσω βέβαια να τον βλέπετε κιόλας, ξέρω πόσο συνδεδεμένοι είστε! Δεν θα έχω κανένα προβλημα!

:)
Θα του πάρω και παρέα.
 
<removed> είναι το email μου! Θα περιμένω! Ευχαριστώ πολύ!

Δεν ξέρω εάν έχετε πάρει το μύνημα μου βεβαίως να βοηθήσω σε ότι χρειασθείτε!<email removed> είναι το email μου! Θα περιμένω!
 
Προφανως ειμαι τοσο ασχετη που δεν σου ηρθε η απαντηση μου! Βοηθειααα! Πες μου πως θα επικοινωνησουμε με μειλ αν γινεται η αν ελαβες τωρα την απαντηση μου..
<removed> είναι το email μου! Θα περιμένω! Ευχαριστώ πολύ!
Δεν ξέρω εάν έχετε πάρει το μύνημα μου βεβαίως να βοηθήσω σε ότι χρειασθείτε! <removed> είναι το email μου! Θα περιμένω!
ενταξει μηνυμα εληφθη! Σου εστειλα και mail . Σε ευχαριστω!
 
Ωραία χαίρομαι που το πουλάκι θα πάει σε κάποιον που το θέλει πολύ και θα το προσέχει. Φραγκούλα θα περιμένουμε φωτογραφίες και παρουσίαση Παρουσιάσεις Πουλιών μια και είσαι κι εσύ νέο μέλος και δεν έχουμε δει τα υπόλοιπα πουλάκια που έχεις.
Να σου ζήσει και καλότυχο να είναι το πουλάκι!
 
Μαρια σε ευχαριςτουμε για τα καλα σου λογια, το petbirds εκτος απο τις συμβουλες που χρειαστηκα κατα καιρους μου εδωσε και την δυνατοτητα να δωσω τον rio σε καποιον που θα τον αγαπαει γιατι δυσκολα τον αποχωριζεσαι ειναι αληθεια! Σας ευχαριστω ολους!
 
Κι εμείς ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη rio, κρίμα που θα το αποχωριστείτε αλλά τουλάχιστον θα μπορείτε κάποια στιγμή να τον βλέπετε αν θέλετε.
 
Eυχαριστώ πολύ! Σύντομα θα ανεβάσω φωτογραφίες! Ο Ρίο είναι πραγματικά αξιολάτρευτος!
 
Back
Top