ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζω ζευγαρώστρα 55 μ. Χ 24 πλ. Χ 32 υψ.

dimitris762

PB New Member
Εγγραφή
24 Νοε 2012
Μηνύματα
43
Πόλη
Αθήνα
Καλησπέρα στη κοινότητα, χαρίζω μια ζευγαρώστρα (της φωτογραφίας), την οποία χρησιμοποιούσα στα καναρίνια μου, έχει διαστάσεις 55 μ. Χ 24 πλ. Χ 32 υψ. , στο ύψος δεν έχω υπολογίσει τα ποδαράκια. Όπως διακρίνετε στη φωτο θέλει βάψιμο, την είχα για ένα διάστημα εκτός. Επίσης χαρίζω κ το κλουβί της δεύτερης φωτογραφίας.
Σημείωση: θα παρακαλούσα αν υπάρξει ενδιαφέρον από κάποιον εντός Αττικής, ώστε να γίνει πιο εύκολα η παράδοση (μένω Παλλήνη).

uploadfromtaptalk1417877663701.webp uploadfromtaptalk1417877675277.webp
 
Γιατι βρε Δημητρη αδεια εγκαταλελημενα κλουβακια; Να σε πισω να κρατησεις εστω το ενα; Σου δινω ενα παπαγαλακι μπατζι 😉
 
Γειά σου Μάρκο, ήταν γεμάτα μέχρι πριν λίγους μήνες με καναρίνια, απλά είχα ένα άτυχο γεγονός κ δεν υπάρχει τίποτα τώρα. Ευχαριστώ πολύ πολύ για τη πρόταση 🙂 η αλήθεια είναι ότι δεν έχω εμπειρία από παπαγαλάκια, επομένως πρέπει πρώτα να τα μελετήσω λίγο πριν αποκτήσω κάποιο. Ίσως λίγο αργότερα να την κάνω τη κίνηση.
 
Με ενδιαφέρουν μπορείς να μου στείλεις πμ μένω Αρτέμιδα ευχαριστώ
 
Έκλεισε φίλε Νίκο, τα κλουβάκια θα έρθουνε σε σένα. Τι πουλάκια θα βάλεις;
 
Ευχαριστώ προκαταβολικά ! Ενα ζευγαρακι καναρινια Τιμπραδος που περιμένω απο ενα φιλο
 
Λοιπόν να ενημερώσω ότι τα κλουβάκια δόθηκαν στο Νίκο, φίλε Νίκο χάρηκα πολύ για τη γνωριμία μας!
Τώρα η αγγελία θα κλείσει; θα κλειδώσει; δεν ξέρω τι ακριβώς γίνετε σε αυτές τις περιπτώσεις (πρώτη φορά βάζω αγγελία) :) γι'αυτό θα παρακαλέσω κάποιος από τη διαχείριση του forum ας κάνει αυτό που πρέπει ή αν πρέπει να κάνω εγώ κάτι.
 
Λοιπόν να ενημερώσω ότι τα κλουβάκια δόθηκαν στο Νίκο, φίλε Νίκο χάρηκα πολύ για τη γνωριμία μας!
Τώρα η αγγελία θα κλείσει; θα κλειδώσει; δεν ξέρω τι ακριβώς γίνετε σε αυτές τις περιπτώσεις (πρώτη φορά βάζω αγγελία) :) γι'αυτό θα παρακαλέσω κάποιος από τη διαχείριση του forum ας κάνει αυτό που πρέπει ή αν πρέπει να κάνω εγώ κάτι.
Εσύ έκανες αυτό που έπρεπε...όλα καλά!
 
Τώρα η αγγελία θα κλείσει; θα κλειδώσει; δεν ξέρω τι ακριβώς γίνετε σε αυτές τις περιπτώσεις (πρώτη φορά βάζω αγγελία) :) γι'αυτό θα παρακαλέσω κάποιος από τη διαχείριση του forum ας κάνει αυτό που πρέπει ή αν πρέπει να κάνω εγώ κάτι.
Δημήτρη, το θέμα παραμένει ανοιχτό όπως και τα υπόλοιπα θέματα του φόρουμ. Θέματα κλείνουν μόνο εάν υπάρξει παράβαση κάποιου κανόνα που προβλέπει κάτι τέτοιο.
 
Back
Top