Χαρίζω Χαρίζω κλουβιά και τροφές

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης uli
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

uli

PB New Member
Εγγραφή
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
50
Πόλη
Αθήνα
Χαιρετώ όλο το forum! Δυστυχώς παιδιά πριν από μερικές εβδομάδες, ένα κόκκινο αρσενικό καναρίνι που είχα μας άφησε ξαφνικά μετά από 7 χρόνια άριστης διαβίωσης. Το βρήκα νεκρό δυστυχώς ένα πρωινό του Νοέμβρη.

Έτσι αποφάσισα να μην ξαναβάλω καναρίνια γιατί με στεναχωρούν τέτοιες καταστάσεις και γι΄αυτό χαρίζω τα εξής:
  • Δύο κλουβιά μεσαίου μεγέθους μαζί με όλα τα παρελκόμενα, πλήρως απολυμασμένα.
  • Διάφορα αξεσουάρ όπως φωλιά, κούνια κλπ.
  • Δύο σακιά του κιλού περίπου επώνυμης τροφής Vitalife Vitacraft μαζί με κάτι stick κλπ.
  • Διάφορα φάρμακα που δεν έχουν λήξει ακόμα.
Παρακαλώ όποιος θέλει να μου στείλει π. Μ. Να συναντηθούμε. Μένω στην Αθήνα, στα Κάτω Πατήσια. Ευχαριστώ!
 
φίλε κατανοητή η στενοχώρια σου και σεβαστή η επιθυμία σου.. Αλλά τέτοιες απώλειες συμβαίνουν.. Δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου και ύστερα προχώρα στην κίνηση να τα δωρίσεις..
 
ευχαριστώ αλλά δεν μπορώ άλλο, λογω δουλειας τα εχω δωσεις στους γονεις μου που τωρα ξαφνικά εχουν προβλημα υγειας και ειναι βασανο ακομα και τα καναρινια... μια ακομα απωλεια θα τους ριξει. εεν τω μεταξυ τον ειχα απο το 2009 με δαχτυλιδι και εισαγωγη απο Ολλανδια. όσες κανάρες του ειχα για ζευγαρωμα δυστυχως πέθαναν ολες, 3 συνολικα, δεν ξερω απο τι παρα τη φροντιδα. και μιλαμε για φροντιδα, για κτηνιατρο κλπ κλπ

Αυτός είναι και ο λόγος που κράτησα τα πράγματα τόσες μέρες χωρίς να τα δώσω...
 
Λυπάμαι ειλικρινά για την απώλεια και για την διακοπή, γιατί καταλαβαίνω πως σταματάς κάτι που σου αρέσει αλλά δεν μπορείς να υποστηρίξεις την δεδομένη στιγμή.
Εύχομαι το μέλλον να σου δώσει άλλες ευκαιρίες!
 
Παιδιά σας ευχαριστώ θερμά όλους! Τα πράγματα θα τα πάρει ένα παλικάρι από το forum, μου έστειλε μήνυμα και κανονίσαμε. Ευχαριστώ για τη φιλοξενία. Λογικά αύριο το θέμα θα κλείσει. Να είστε όλοι καλά και να απολαμβάνετε τους φτερωτούς σας φίλους!
 
Το κλουβί είναι διαθέσιμο;
Παιδιά σας ευχαριστώ θερμά όλους! Τα πράγματα θα τα πάρει ένα παλικάρι από το forum, μου έστειλε μήνυμα και κανονίσαμε. Ευχαριστώ για τη φιλοξενία. Λογικά αύριο το θέμα θα κλείσει. Να είστε όλοι καλά και να απολαμβάνετε τους φτερωτούς σας φίλους!
Γιατί δεν διαβάζεις τα μηνύματα πριν να ρωτήσεις;
 
Χαιρετώ όλο το forum! Δυστυχώς παιδιά πριν από μερικές εβδομάδες, ένα κόκκινο αρσενικό καναρίνι που είχα μας άφησε ξαφνικά μετά από 7 χρόνια άριστης διαβίωσης. Το βρήκα νεκρό δυστυχώς ένα πρωινό του Νοέμβρη.

Έτσι αποφάσισα να μην ξαναβάλω καναρίνια γιατί με στεναχωρούν τέτοιες καταστάσεις και γι΄αυτό χαρίζω τα εξής:
  • Δύο κλουβιά μεσαίου μεγέθους μαζί με όλα τα παρελκόμενα, πλήρως απολυμασμένα.
  • Διάφορα αξεσουάρ όπως φωλιά, κούνια κλπ.
  • Δύο σακιά του κιλού περίπου επώνυμης τροφής Vitalife Vitacraft μαζί με κάτι stick κλπ.
  • Διάφορα φάρμακα που δεν έχουν λήξει ακόμα.
Παρακαλώ όποιος θέλει να μου στείλει π. Μ. Να συναντηθούμε. Μένω στην Αθήνα, στα Κάτω Πατήσια. Ευχαριστώ!
καλησπερα φιλε ακομα τα εχεις; αν ναι πεσμου ευχαριστω και οντως ειναι λυπηρο να χανεις ετσι τα πουλια
 
καλησπερα φιλε ακομα τα εχεις; αν ναι πεσμου ευχαριστω και οντως ειναι λυπηρο να χανεις ετσι τα πουλια
Φίλε @ΜΑΚΗΣ 25 εάν μπορείς κάνε ένα κόπο και διάβασε το θέμα ή τουλάχιστον τα τελευταία μηνύματα. Θα λυθεί η απορία σου!
 
Back
Top