Χαρίζω Χαρίζω timbrado classico στα μέλη του forum

Giannisbox

PB Member
Εγγραφή
7 Νοε 2017
Μηνύματα
695
Πόλη
Εύοσμος
Χαρίζω σε μέλη του forum 4 φετινά αρσενικά timbrado classico.
Για όσους είναι Θεσσαλονίκη ή στις γύρω περιοχές αν έχουν την δυνατότητα να περάσουν να τα παραλάβουν.

Μια συμβολική κίνηση για την δουλειά που γίνεται στο forum για την ανάπτυξη της καναρινοκουλτούρας και όχι μόνο.
Συνέχισε @Stavros την αξιόλογη προσπάθεια σου που είναι μια όαση πραγματικά στον χώρο των social.
 
Ευχαριστώ πάρα πολύ τον κ.Γιάννη για το πουλάκι που μου χάρισε. Είναι ένας παίδαρος κούκλος και κελάηδησε μετά απο λίγη ώρα που τον έφερα στο σπίτι.
ΥΓ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ! Επειδή ο κούκλος είναι χρώματος άσπρο με λίγο γκρί στο κεφάλι με τί κανάρα θα ταίριαζε? Εχω διαθέσιμες άσπρη κυρίαρχη και άσπρη με γκρί σκούφο(φετινά πουλάκια) και αν τον βάλω με κάποια απο αυτές θα μου δώσει Timbrado ή θα βγούν κοινά? Δυστυχώς δεν έχω θηλυκιά καθαρόαιμη Timbrado. Θέλω πολύ να ξεκινήσω την εκτροφή καναρινιών ''φωνής'' . Μέχρι στιγμής ασχολούμαι με καναρίνια ''χρώματος''. Ευχαριστώ.
 

Συνημμένα

  • Tibrado 2022.webp
    Tibrado 2022.webp
    50,2 KB · Προβολές: 82
@sakis276
Θα σου δώσω και μια θηλυκή να ξεκινήσεις..
Eυχαριστώ για ακόμη μία φορά τον κ.Γιάννη για την κανάρα που μου χάρισε και μου έδωσε την ευκαιρία να ασχοληθώ και με την εκτροφή των Timbrado. Mακάρι να πάνε όλα καλά και απο τον Φεβρουάριο-Μάρτιο ξεκινάμε την αναπαραγωγή. Ευχαριστώ πολύ.
 
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ! Ορίστε και το ζευγαράκι που μου χάρισε ο κ.Γιάννης. Ευτυχώς ταίριαξαν μεταξύ τους (είχα έναν φόβο μήπως δεν τα ''βρούν'') κι' εχουν φτιάξει την φωλιά. Περιμένω να δώ τα αυγά.
 

Συνημμένα

  • 1678290975173.webp
    1678290975173.webp
    80,6 KB · Προβολές: 49
Back
Top