Γενικά Χλόη και Πέτρος εν δράσει

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης MyriamK
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

MyriamK

PB Member
Εγγραφή
16 Απρ 2008
Μηνύματα
876
Πόλη
Berlin
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Σήμερα όπως κάθε μέρα η Χλόη κάνει την βόλτα της επάνω στο κλουβί του Πέτρου.. Κι εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος; 😛
 
Και μερικές φωτογραφίες:D
 

Συνημμένα

  • DSC00712.webp
    DSC00712.webp
    32,7 KB · Προβολές: 66
  • DSC00722.webp
    DSC00722.webp
    39,4 KB · Προβολές: 62
  • DSC00723.webp
    DSC00723.webp
    41,1 KB · Προβολές: 59
Η Χλοη ειδικα εχει ενα απο τα αγαπημενα μου χρωματα σε Budgie. :D

Ειναι παντως πολυ ομορφα!

Απ 'οτι καταλαβα δεν ειναι ζευγαρι σωστα;
 
Ανέστη δεν είναι ακόμη ζευγάρι.. Την Χλόη την απέκτησα πριν λίγους μήνες γιατί ο Πετράκης ένιωθε μοναξιές και μιλούσε στο καμπανάκι του.. Και αποδείχθηκε απο την πρώτη στιγμή η Χλόη ένα εκπληκτικό πουλί. Σημειωτέον ότι κανένα από τα 6 άλλα πουλάκια δεν με αφήνει να το χαϊδέψω.. Την Χλόη μπόρεσα από την πρώτη μέρα να την πάω βόλτα... Με τον Πέτρο τα πάνε περίφημα, απλά θέλω να την εξημερώσω όσο το δυνατόν περισσότερο γιατί όταν θα είναι με τον Πέτρο σε ένα κλουβί φοβάμαι ότι δεν θα μπορώ να την εκπαιδεύω.. Ο Πετρος δεν με αφηνει να πλησιάσω το κλουβί του.. Είναι πάρα πολύ φοβιτσιάρης..
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά λόγια :)
 
Πολύ όμορφα, γλυκά, τρυφερά, ερωτευμένα, απόλαυση σκέτη! Να τα χαίρεσαι, ευχαριστούμε!
 
Υστερόγραφο:
Επεξήγηση των ηχητικών εφέ (!) : 1)Κάτι ήχοι σαν περιπολικό είναι τα Shaft tails Που καθονται λίγο πιο δίπλα
2) Ο αγαπημένος μου συμβίος δεν γνώριζε ότι τραβάω βίντεο και βρήκε την ώρα! Να ρωτησει για το φαγητό (😀) κι εγώ δαγκωνόμουν και του έκανα νοήματα..
 
Είναι φοβερά! Εμένα πάντως τα χρώμματα του Πετράκη μου αρέσουν περισσότερο! :D
 
Back
Top