Γενικά Χοσε Πωλινα και ο Νικολά

ΑΓΓΕΛΟΣ2

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.384
Πόλη
Βόλος
αυτοι ειναι ο χοσε και η πωλινα...

και αυτος ο νικολά...
 

Συνημμένα

  • 100_0592.webp
    100_0592.webp
    36,4 KB · Προβολές: 106
  • 100_0593.webp
    100_0593.webp
    37,7 KB · Προβολές: 74
Άγγελε να σου ζήσουν. Το ζευγαράκι μου αρέσει που είναι σχεδόν μονόχρωμα. Είναι σπάνιο αυτό;
 
δεν νομιζω πως ειναι σπανιο... Το ζευγαρι ειναι ο νικολά με την πωλινα... Ο χοσε ειναι ο ημερος που καθετε στο χερι μου... Οι φωτογραφιες ειναι απ οταν τα ειχα ολα μαζι σε ενα κλουβι...
 
Χαριτωμένα, πολύ γλυκά πουλάκια! Και όμορφα τα ονόματά τους! Να σου ζήσουν, να χαίρεσαι την παρέα τους, ευχαριστούμε που τα μοιράστηκες μαζί μας!
 
ο νικολα σημερα το πρωι καθαριζε το φτερωμα του απο ψηλα.. Και χαζευε την πωλινα που ροκανιζε την πατυθρα...
 

Συνημμένα

  • 101_9728.webp
    101_9728.webp
    41,9 KB · Προβολές: 67
Το πουλί είναι κουκλί και το απολαμβάνει!

... Ετσι είναι οι ΣΤΑΡ ... Προσεχουν και περιποιούνται τον εαυτό τους για να τραβούν ολα τα βλέματα!:D
 
γεια σας! Καιρο ειχατε να μας δειτε.. Ορτιστε δυο σημερινες φωτογραφιες μας!
 

Συνημμένα

  • 102_0396.webp
    102_0396.webp
    34,5 KB · Προβολές: 57
  • 102_0397.webp
    102_0397.webp
    42,1 KB · Προβολές: 62
η πλακα ειναι οτι η πωλινα..φενετε λες και εχει λερωμενα φταρα στο κεφαλι, αλλα ειναι το χρωμα της... 😀

... Πρεπει να την βγαλω βιντεο να δειτε πως κανει μπανιο.. Μπενει στο ταπερ.. Καικανει βολτες μεσα στο νερο!
 
Δεν εχω λερωμένα φτερά στο κεφάλι μου! Τα φροντίζω πολύ καλά! Χα-χα-χα :)
Να τα χαίρεσαι τα μικρούλικα!
 
Αν είχε μεμβράνες ανάμεσα στα δάχτυλα θα ήταν πάπια!
Εμένα πολύ μου αρέσει όταν κάνει ακροβατικά! Πάντως ο Νικολά είναι πολύ επιβλητικός!
 
😀! Καλο! Ετσαι κανουν και τα πιτσουνακια μου λες και κανουν καταδιση σα σιφουνας! Εχει πολυ πλακα!
 
Ειναι κουκλια και τα δυο.
Ο Νικολα οπως λεει και η Μαρια ειναι πολυ επιβλητικος!
Να σου ζησουν :D
 
φοβιτσιαρης ειναι!
αλλα εχουν πλακα! Οταν ειναι σε μαγαααλο κλουβι ειναι απολευση και μονο να τα βλεπεις να πεταριζουν ολη την ωρα!
 
Back
Top