Φροντίδα Χρησιμοποιεί κάποιος απο εσάς τέτοιες ζευγαρώστρες;

voutsigoutsi

PB New Member
Εγγραφή
23 Απρ 2009
Μηνύματα
184
Ήθελα να ρωτήσω αν χρησιμοποιεί κάποιος απο εσάς τέτοιες ζευγαρώστρες κι αν η τιμή των 48 ευρω είναι καλή.:)
 

Συνημμένα

  • Τριπλή.webp
    Τριπλή.webp
    68,5 KB · Προβολές: 1.121
Εμένα μου φαίνεται ακριβή.
Χρησιμοποιώ την αντίστοιχη διπλή και την πήρα 21€...
 
εγώ συμπτωματικά χτες ρώτησα για την διπλή είχε 23ευρώ με απλή σίτα στην μέση και 25 με αδιαφανές χώρισμα
 
εγώ συμπτωματικά χτες ρώτησα για την διπλή είχε 23ευρώ με απλή σίτα στην μέση και 25 με αδιαφανές χώρισμα

Μαρία ο πετ σοπας σου είνα λαμόγιο, κάνει 23€ και με τα δύο χωρίσματα. Να πας και να του το πεις και να του πεις ότι στα φόρουμ όλα τα παιδία έτσι τις αγοράζουν.

Φιλικά
 
Από ότι βλέπω οι συγκεκριμένες έχουν 2 χωρίσματα. Έτσι αριστερά κ΄δεξιά έχεις θυλικά και στο κέντρο τον αρσενικό. Με αυτό τον τρόπο επιτυγχάνεις ταυτόχρονα δύο γέννες με 1 αρσενικό.
Για την τιμή τα 48€ μου φαίνονται λίγο τσιμπιμένα.
 
Μαρία ο πετ σοπας σου είνα λαμόγιο, κάνει 23€ και με τα δύο χωρίσματα. Να πας και να του το πεις και να του πεις ότι στα φόρουμ όλα τα παιδία έτσι τις αγοράζουν.

Φιλικά
μπα Θανάση είναι πολύ καλό άτομο και τσεκαρισμένο.
μάλιστα η φθηνότερη ήταν λίγο πιο ευρύχωρη. μεταξύ τους ήταν διαφορετικής μάρκας ίσως εκεί οφείλεται η διαφορά.
οπωσδήποτε καλά κάνουμε και τα συζητάμε γιατί ρώτησα επίσης και σε άλλο κατάστημα και μου είπαν, αν είναι δυνατόν, 50ευρώ. Αφού δεν μπορούσα να το πιστέψω...
καλημέρα
 
Ήθελα να ρωτήσω αν χρησιμοποιεί κάποιος απο εσάς τέτοιες ζευγαρώστρες κι αν η τιμή των 48 ευρω είναι καλή.:)

Eίναι μια καλή διπλή ζευγαρώστρα με πολύ καλή τιμή.
Εχει μειονεκτήματα, όπως τα χαμηλά συρτάρια, αλλά και
πολλή καλή ποιότητα κατασκευής.
Η ίδια εταιρεία έχει και αυτές που το κόστος τους δεν ξεπερνάει τα 18 ΕΥΡΏ
 

Συνημμένα

  • COVA-3.webp
    COVA-3.webp
    30,1 KB · Προβολές: 631
εμενα ρε παιδια μου φενεται οτι η συγγεκριμενη ζευγαροστρα ειναι ανοξιδωτη και εαν ειναι δυκαιολογημενα εχει διαφορα στην τιμη
 
  • Like
Αντιδράσεις: mgerom
Μήπως μπορεις να μας αναφέρεις την μαρκα της και απο που μπορουμε να την βρουμε;
 
Στο εμποριο υπαρχουν ζευγαρωστρες παρομοιες εως καλυτερες απο αυτη που μας εδειξες με 25 ευρω.
Αμα σου αρεσει πολυ και νομιζεις πως θα βολεψει τα πουλακια σου αγορασε την δε το συζητω!
 
Eίναι μια καλή διπλή ζευγαρώστρα με πολύ καλή τιμή.
Εχει μειονεκτήματα, όπως τα χαμηλά συρτάρια, αλλά και
πολλή καλή ποιότητα κατασκευής.
Η ίδια εταιρεία έχει και αυτές που το κόστος τους δεν ξεπερνάει τα 18 ΕΥΡΏ



η ζευγαρςστρα στη φοτο εχει 18; αν ναι μπορεις να μου πει καποιο μαγαζι που να την εχει;αν δεν θες για λογους διαφημησης στειλε μνμ...
 
Kάποιος φέρνει και της Cova και θα το μάθουμε.
Είχα το τηλέφωνο του παλαιότερου αντιπροσώπου - εισαγωγέα ο οποίος
μου είπε οτι στην Ελλάδα έρχονται και πουλιούνται σχετικά φθηνότερα απ' ότι στην Ιταλία.
Dalmar Acquarium Vendita di articoli per animali domestici ingrosso e dettaglio
 
Τις ζευγαρωστρες της cova τις εχει το culpret αλλα δυστυχως δεν ισχυει πλεον ο τιμοκαταλογος. Μαλλον πρεπει να επικοινωνησεται με την εταιρια να σας πει με πιο pet συνεργαζεται στην περιοχη σας
 
Στο εμποριο υπαρχουν ζευγαρωστρες παρομοιες εως καλυτερες απο αυτη που μας εδειξες με 25 ευρω.
Αμα σου αρεσει πολυ και νομιζεις πως θα βολεψει τα πουλακια σου αγορασε την δε το συζητω!
Βικτώρια μιλάμε για ανοξειδωτη διπλη ζευγαρωστρα με 2 χωρισματα ( 3 θαλαμους), με εξτρα δηλαδη θαλαμο για να κρατουμε τον αρσενικο. Ειναι οι μονες ζευγαρωστρες που κανουν για 2 παραλληλες γεννες.
Που βρηκες εσυ κατι αντιστοιχο με 25 ευρω;
Να παω αυριο!😱
 
καλημερα απο το λαμογιο.
η συγκεκριμενη κλουβα ειναι 2 ζευγαρωστρεσ και ενα μικρο κλουβι στην μεση.η καθε μια ζευγαρωστρα εχει 3 πορτεσ μια στο πλαει και δυο μπροστα ωστε αμα θελουμε να μην μασ
τρωει χωρο η φωλια την βαζουμε στην φατσα. Βεβαια αμα θελουμε ανοιγουμε τα χωρισματα και την κανουμε μια
κλουβα.
εμενα οχι με την ιδιοτητα του ‘λαμογιο’ αλλα σαν χομπηστα
μου αρεσε
1. Φωλια στη φατσα (ειχα μικρο χωρο και ποτε δεν χωρουσα)
2. ενα συρταρι και τελειωσα. (θελεισ να πιεισ ενα καφε μαζι με τα πουλια σου χωρισ να κανεισ δουλειεσ)
3. Τα μωρα μου τα μαδουσανε οι μανεσ για να κανουν δευτερη φωλια (τωρα τα βαζεισ στο μικρο χωρισμα και τα ταιζουνε απο τα καγκελα)
4. τιμη ; (προβλημα)
η μια ζευγαρωστρα απο οτι λετε κανει περιπου 20 εuro
εδω εχουμε 2 ζευγαρωστρεσ και 1 κλουβι και ολα τα υποληπα πιο πανο τελικα ειναι ακριβη
 
Back
Top