Φροντίδα Χριστουγεννιάτικα δώρα στους παπαγάλους μας

Αnnaplat

PB New Member
Εγγραφή
13 Απρ 2018
Μηνύματα
320
Πόλη
Νέο Ηράκλειο
Πριν λίγο μου ήρθε η ιδέα να ανοίξω θέμα που όλα τα μέλη θα περιγράφουν τα χριστουγεννιάτικα δώρα που πήραν στους παπαγαλους τους. Εγω στον Cooper αγόρασα ένα νέο harness, κεχρι και δύο παιχνιδάκια.
 
Ο Άγιος Βασίλης φέτος δεν είχε τη δυνατότητα να μας φέρει πολλά δωράκια μια και το προηγούμενο διάστημα μας τα φάγανε οι γιατροί, αλλά χαλάλι τους αφού είμαστε όλοι καλά :)
Αρχικά πήγα στο πέτ σοπ να πάρω μονο ένα καινούργιο Kong για τη σκυλίτσα μου για να χαρεί μετά από όσα τράβηξε αλλα γινόταν να φύγω χωρίς να πάρω κάτι και για τον στρουμφιτο μου;
Μια καινούργια ταιστρα, μια σκαλίτσα για το πάρκο μας και αν είναι τυχερός τις επόμενες μέρες θα έρθει και η παραγγελία μας οπότε το πρωτοχρονιάτικο μενού του θα περιλαμβάνει για πρώτη φορά και πελλετς. 🙂
 
Εγώ πήρα μια μεγάλη πατήθρα trixιe και την έβαλα δίπλα στο κρεβάτι μου... Να βλέπουμε μαζί ταινίες... Και το Herb Mix για την αυγοτροφή, που ακόμα δεν το άνοιξα...

μια ινδιάνικη σκηνή
Αυτό θέλω να το δω οπωσδήποτε... Και να συνοδεύεται από ιστορία... :)
[automerge]1546010276[/automerge]
ποιο πήρες; Μεγειά του!
[automerge]1546010336[/automerge]
Μια καινούργια ταιστρα, μια σκαλίτσα για το πάρκο μας και αν είναι τυχερός τις επόμενες μέρες θα έρθει και η παραγγελία μας οπότε το πρωτοχρονιάτικο μενού του θα περιλαμβάνει για πρώτη φορά και πελλετς. 🙂
Μεγειά της, της φατσούλας..
 
Γεια σας παιδια... Εγω πηγα να του παρω κεχρι για λιχουδια (για εκπαιδευση) και ο πετσοπας δεν μου πουλουσε! Ειναι λεει νωρις ακομα κ θα μου πει εκεινος ποτε!
 
Back
Top