Γενικά Χρόνια πολλά Betty και Barney (10 ολόκληρα χρόνια)

Φοίβος

PB Supporter
Εγγραφή
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
16.352
Πόλη
Βικτώρια
Στις 8 και 11 Ιουνίου 2013 δύο μικρά θαυματάκια (για τα δικά μου μάτια) ήρθαν στον κόσμο.
a.webp b.webp

Φέτος κλείνουν τα 10 χρόνια. Εγώ και η @Sissy φροντίζουμε για να είναι χαρούμενα κι υγιή για να μας γεμίζουν την καθημερινότητα με κουβέντες, τραγούδια, φωνές και... δαγκωνιές 😄

Ανεβαίνουν και βίντεο Μπεττούλας.
 
Να τα χαίρεστε @Φοίβος κ @Sissy . 🥰 Να είναι πάντα έτσι ευτυχισμένα κ να μπορούν να ξεδιπλώνουν τον υπέροχο κ ανεξάρτητο χαρακτήρα τους! Πολύχρονα να'ναι με τραγούδια κ δαγκωνιτσες.
@Φοίβος είμαι σίγουρη ότι έχεις άλμπουμ με τις φωτογραφίες τους για κάθε χρονιά κ σκανταλιά δίπλα σου. Κ σε φαντάζομαι, σαν χαζομπαμπάς να το κοιτάζεις κ να συγκινείσαι! Υγ. Ν στείλε βιντεάκι Μπέττυς. Κ αν πιάσει ο φακός κ την winter δεν πειράζει. Να τα δούμε κ τα δυο κορίτσια. Εσύ @Sissy πότε θα ανεβάσεις γενέθλιο βιντεάκι;
 
Εδώ είμαστε 😀


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολύχρονα και τα δύο αμαζονοαδερφάκια!
Να τα εκατοστήσουν🎂 Ευτυχώς βρίσκονται και πάλι σε χέρια που τα εκτιμούν και τα προσέχουν όπως τους αξίζει...
Απίθανη η Μπεττούλα💚 ελπίζω να είναι φίλες με την επίσης υπέροχη Γουίντερ🤍

Να τα χαίρεστε @Φοίβος και @Sissy!
 
@Φοίβος Να τα χαιρόμαστε τα παιδιά υγιή, χαρούμενα, ομιλητικά, σκανδαλιάρικα, φωνακλάδικα...ΑΛΛΑ....
και... δαγκωνιές
και … δαγκωνιές 😂
(τουλάχιστον η @MARY58 το "γλύκανε")
κ δαγκωνιτσες
ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΑΓΚΩΝΙΕΣ!!🤕
Δεν αντέχονται🙏🤪
Ο Μπάρνυ κι εγώ σας ευχαριστούμε πολύ για τις (😁υπόλοιπες) ευχές σας!!!🎈
Ορίστε και το γενέθλιο βιντεάκι για τα 10 χρόνια του πρίγκιπα μου!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

.....πως φαίνεται πως μαθήτευσαν στον ίδιο δάσκαλο!!😄😆😁
 
Back
Top