Γενικά Χτες το απόγευμα πέθαναν όλα τα μικρά αχατάκια κόκκινα μωσαϊκού

kyriakospap

PB New Member
Εγγραφή
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
7
Πόλη
Κουτσοπόδι
χαιρετε σε ολα τα μελη τησ ιστοσελιδασ και μη! Χτεσ απογευμα εχασα ολα τα μικρα αχατακια κοκκινα μωζαϊκα (2),τα ετοιμαζα να τα διαγωνισω στην εκθεση και τα ειχα ντυσει με κοκκινο συμπληρωμα. Επισησ εχασα την αναπηρη θηλυκια καρδερινα(την εχετε δει στην φωτο που ειχα δημοσιευσει με θεμα ''διλημα θυλικιασ με παραμορφωμενα ποδαρακια'', στην ιστοσελιδα του λιακοπουλου karderines.gr . Ειxe ταιριαξει καταληλα με την αρσενικια καρδερινα κ ειχε μισοτελειωσει την φωλια τελικα.φιλε κωστα λιακοπουλε τελικα ηταν ισχυρο το ενστικτο τησ αναπαραγωγησ. Ο λογοσ που τα εχασα ειναι οτι πηγε καρακαξα στο διαδρομο του ενοσ δωματιου και εκανε τη ζημια...
κριμα, αλλα δεν το βαζω κατω,του χρονου ξανα, σασ ευχομαι να εχετε τα καλυτερα αποτελεσματα νεοσσων..συνεχιστε...
καλο μεσημερι..
 
Κυριακο μου λυπαμαι πραγματικα για τις απώλειες σου☹ Ομως μην το βαζεις κατω! Και οπως λεει και ενας φίλος " απ τα ερειπια γυρω, ξεκινα καθε αρχη...":)
 
κυριακο λυπαμε παρα πολλυ, αλλα τους γονεις τους εχεις μην μασας προλαβενεις και για φετος ο νοεμβριος αργει ακομα, κοιτα μπροστα.
το ασχημο γεγονος να γινει παραδηγμα για ολους εμας.
τα ΑΡΠΑΧΤΗΚΑ ολων των ειδων ειναι ελευθερα πανε παντου, λοιπον προσοχη.
 
κυριακο λυπαμε πολυ αλλα οπως ειπαις κοιταμε μπρωστα και δεν το βαζουμε κατω! Δυστηχος τα αρπαχτηκα υπαρχουν και θα υπαρχουν και καλο ηταν ολοι μας να βρισκαμε μια λυση οσται να μην εχουμε προβληματα επιδρομων και δεν βγαζω τον εαυτο μου εξω γιατι και εγω δεν εχω κανει κατι γιαυτο το προβλημα
 
Back
Top