Αγορά Ψάχνω ήμερο κοκατιλ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Nikos42
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Καλησπερα φίλε μου. Αυτό το site δεν είναι για να πουλάμε παπαγαλους. Εάν θες όμως να βρεις πήγαινε στο Facebook στη ομάδα πωλούνται παπαγαλοι όπου εκεί θα βρεις πολλές αγγελίες Όχι μόνο για κοκατιλ αλλά και για άλλα παπαγαλάκια
 
Ναι αλλά είμαστε το καταλληλότερο για να μην εξαπατηθεί από "ειδικούς"
Θα βρεθεί βοήθεια..
Συμφωνώ και επαυξάνω ότι είστε το καλύτερο site για να μην τον κοροϊδέψουν απλά υπάρχουν περισσότερες αγγελίες για αγορές μικρών κοκατιλ στο Facebook
 
Αυτό το site δεν είναι για να πουλάμε παπαγαλους. Εάν θες όμως να βρεις πήγαινε στο Facebook στη ομάδα πωλούνται παπαγαλοι όπου εκεί θα βρεις πολλές αγγελίες Όχι μόνο για κοκατιλ αλλά και για άλλα παπαγαλάκια
Σωστά. Αυτό το site είναι για να αντιμετωπίζει τις συνέπειες που προκαλούνται από την απόφαση κάποιων να αγοράσουν πουλιά από ομάδες του Facebook. Τουλάχιστον από την πλειοψηφία των εκτροφέων ή μεταπωλητών που πωλούνται εκεί.
 
Ποιοι "πραγματικοί" εκτροφείς εχουν την ανάγκη να πουλήσουν μέσω Facebook? Στο Facebook βρίσκουμε ιδιώτες - εκτροφείς 😏 αφού ο Νίκος επέλεξε τον σωστό δρομο
@zack27 ας μας πει και ο Ζαχαρίας ή ο @vagelis76 αν έχουν διαθέσιμα πουλάκια.
 
Σωστά. Αυτό το site είναι για να αντιμετωπίζει τις συνέπειες που προκαλούνται από την απόφαση κάποιων να αγοράσουν πουλιά από ομάδες του Facebook. Τουλάχιστον από την πλειοψηφία των εκτροφέων ή μεταπωλητών που πωλούνται εκεί.


63529
 
Ποιοι "πραγματικοί" εκτροφείς εχουν την ανάγκη να πουλήσουν μέσω Facebook? Στο Facebook βρίσκουμε ιδιώτες - εκτροφείς 😏 αφού ο Νίκος επέλεξε τον σωστό δρομο
@zack27 ας μας πει και ο Ζαχαρίας ή ο @vagelis76 αν έχουν διαθέσιμα πουλάκια.
Μιλησαμε με το Νικο μιας κ υπαρχουν μικρα που ταιζονται ακομα, αλλα δε μπορει να περιμενει!
 
ψάχνω κάμποσο καιρό δεν μπορώ να περιμένω άλλο
Φίλε μου, η τελικά απόφαση είναι δική σου, αλλά κι εγώ σαν εκτροφέας (δεν εκτρέφω κοκατίλ) θα σε συμβούλευα να κάνεις λίγο παραπάνω υπομονή, αφού μπήκες στο "λούκι" που λένε, και να πάρεις ένα σωστό πουλάκι από κάποιον έμπιστο εκτροφέα και να μην βιαστείς. Καταλαβαίνω κι εγώ την επιθυμία σου και την προσμονή σου, άλλωστε έχω περάσει κι εγώ από αυτό το στάδιο, αλλά σκοπός είναι να μην πάρεις ένα πουλάκι το οποίο δεν θα είναι αυτό που πραγματικά ήθελες.Αν δε σου κάνει κόπο διάβασε και το παρακάτω κείμενο που έγραψα με αφορμή αυτά που διάβαζα κατά διαστήματα μέσα στο Petbirds.
 
Back
Top