Γενικά Ψάχνω για εκτροφέα cockatiel στην Αθήνα

antonis-7-

PB New Member
Εγγραφή
4 Φεβ 2015
Μηνύματα
19
Πόλη
Πειραιάς
καλησπερα παιδια εδω και καιρο ψαχνω καποιον εκτροφεα cockatiel στην αθηνα ειναι το αγαπημενο μου ειδος παπαγαλου ειχα και παλιοτερα αλλα επειδη εμενα στο εξωτερικο ηταν σχεδον αδυνατο να τον φερω εδω και ετσι τον χαρισα! αν μπορειτε να μου στειλετε σε προσωπικο μηνυμα καποιον εκτροφεα που γνωριζετε στην αθηνα
 
Δεν γνωριζω να σου συστησω προσωπικα καποιον. Η Αναζήτηση έβγαλε αυτο εδω το θεμα, ριξε μια ματια.
 
Φιλε για δες αυτό Cockatiel.gr εγώ αγόρασα απο εκεί την Σίσι ένα πολυ καλό πουλάκι που μας εχει κλέψει την καρδιά μας και ειναι καλή συντροφιά την έχω απο τον Ιούλιο
 
  1. Καλησπερα.Αν δεν εχεις καταληξει ακομη σε εκτροφεα δες cockatils greece ειναι καταπληκτικος ανθρωπος και εκτροφεας.
 
Αν δεν βρήκες εκτροφέα εγώ ασχολούμαι με τα κοκατιλ και εχω κάποια διαθεσιμα μικρά ! 👍
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Ξέρω τον κύριο Δημητρη δεν ξερω αν κάνει να γραψω αριθμο.
Πρωτο σου μηνυμα σε αγγελια του Φεβρουαριου; Ας ειναι.
Μπορεις να επικοινωνησεις με προσωπικο μηνυμα με το μελος. Αν και εχει να μπει απο το Μαρτιο.
 
Αα συγνομη που δεν έγραφα στα ελληνικα τώρα το πηρα χαμπάρι ναι είναι πολύ ορεω το φορουμ διαβάζω συνεχώς
 
Φιλε για δες αυτό Cockatiel.gr εγώ αγόρασα απο εκεί την Σίσι ένα πολυ καλό πουλάκι που μας εχει κλέψει την καρδιά μας και ειναι καλή συντροφιά την έχω απο τον Ιούλιο
@Dimitris58 Σε τι τιμη τα εχει στειλε με προσωπικο μυνημα ευχαριστω
 
Back
Top