Ανταλλαγή Ψάχνω εκτροφέα ζάκο

thunderfck

PB Member
Εγγραφή
12 Δεκ 2015
Μηνύματα
489
Πόλη
Αθήνα
καλησπέρα σας, υπάρχει εδώ στο φόρουμ κανένας εκτροφέας μεσαίου μεγέθους παπαγάλων κ συγκεκριμένα ζακό?
 
καλησπέρα σας, υπάρχει εδώ στο φόρουμ κανένας εκτροφέας μεσαίου μεγέθους παπαγάλων κ συγκεκριμένα ζακό?
Ενδιαφέρεσαι να πάρεις κάποιον παπαγάλο Ζακό η απλως θελεις να συζητήσεις για το συγκεκριμένο είδος;
 
Ενδιαφέρεσαι να πάρεις κάποιον παπαγάλο Ζακό η απλως θελεις να συζητήσεις για το συγκεκριμένο είδος;

έχω ήδη κ ενδιαφέρομαι να γνωρίσω κάποιον για να "αλλάζουμε" τα αίματα... Δε ξέρω αν επειδή το κάνω δημόσια αυτό αν ειναι παραβίαση κανόνα παιδιά
 
Όχι, παράβαση δεν νομιζω οτι ειναι. Όταν λες να αλλάζεις τα αίματα, μιλάς για ανταλλαγή πουλιων, ζευγάρωμα ή τι άλλο; Σε ρωτώ για να σε βοηθήσουμε σχετικά, αν πχ χρειάζεται να βάλεις αγγελία, που μου φαινεται το πιο πιθανό σενάριο.
 
ακριβώς αυτό... Ανταλλαγή πουλιών, σημαντική λεπτομέρεια ειναι το μεράκι του εκτροφέα (οι περισσότεροι έχουν άγρια ζευγάρια π απλά αναπαράγονται κ τα πωλούν χωρίς να δίνουν ιδιαίτερη εμφαση στη μορφολογία αυτών των υπέροχων πλασμάτων)..
 
Back
Top