Αγορά Ψάχνω να αγοράσω 2 κανάρες κόκκινες του 2019

Manos Tyro

PB New Member
Εγγραφή
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
330
Καλησπέρα σε όλους λόγω του ότι άρχισα με τα καναρίνια χρώματος πέρσι πήρα ένα ζευγάρι κόκκινα από τα 6 μικρά βγήκαν 4 αρσενικά 2 θηλυκά. Θέλω λοιπόν να ζευγαρωσω τα 2 αρσενικά και ψάχνω κάποιον να μου πουλήσει θηλυκές του 2019 μέχρι 20 ευρώ η μία. Μένω Θεσσαλονίκη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! Καλή συνέχεια σε όλους!
 
Εύχομαι σύντομα να βρεις αυτό που ζητάς. Παρόλα αυτά, γνωρίζεις ότι θα πρέπει να επιλέξεις την ποιότητα του φτερώματος στις 2 θηλυκές, να είναι αντιστρόφως ανάλογες με την αντίστοιχη των αρσενικών, έτσι δεν είναι;
 
Εύχομαι σύντομα να βρεις αυτό που ζητάς. Παρόλα αυτά, γνωρίζεις ότι θα πρέπει να επιλέξεις την ποιότητα του φτερώματος στις 2 θηλυκές, να είναι αντιστρόφως ανάλογες με την αντίστοιχη των αρσενικών, έτσι δεν είναι;
Σε ευχαριστώ! Ναι το γνωρίζω! Έχω 2 χιονε και 2 έντονους οπότε ότι έρθει και είναι καλό πουλάκι είναι ευπρόσδεκτο
 
Έχει αρκετούς εκτροφείς τριγύρω μας εάν δεν βρεθεί κάποιος από το φόρουμ, ενημέρωσε με πμ και θα σου δώσω διεύθυνση εκτροφέα κοντά σου, νομίζω έχει.
 
Back
Top