Γενικά Ψαχνω African Grey

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ntiko
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

ntiko

PB Member
Εγγραφή
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
106
Πόλη
Λάρισα
Γεια σας ψαχνω να παρω ζακο απο ετροφεα.στην Λαρισα δεν εχουν τα πετ μονο με παραγγελια δηλ. χωρις να μπορω να τον δω, οποτε θα παω κατευθειαν εγω σαυτον, εχετε υποψιν καποιον; Βρηκα καποιους μεσω ιντερνετ σε Αθηνα,Γιαννενα,Ροδο.
 
στον πειραια στην ευαγγελιστρια ανοιξε pet sity και μπηκα απο περιεργεια
εχει ενα καταπληκτικο ζακουδακι μορουλι.. Το πλησιασα και αρχισε να πιπιλα
το δακτυλο μου και να μουρμουριζει..1300 ευροπουλα ζητανε
στην τερψιθεα του πειραια παλι εχει ενα zoo .. Απ εκει πηρα και το
δικο μου.. Ειναι πιο ακριβα γυρω στο 1500 ζητανε αλλα εχει πολλα και
ειναι και ενας κακομουτσουνος εκτροφεας εκει που φροντιζει τα πουλια
αλλα λεει σωστα πραματα και βοηθα
 
Parrots Greece - Kyriakos Argirou - Paradise Valley Bird Farm in Rhodes

μάζεψε κάτι παραπάνω και ρώτα μήπως σου κόψει λίγο από τα 1200. Δεν απέχεις σημαντικά πάντως, δεν νομίζω ότι τα 100-200 ευρώ είναι αιτία να μην αποκτήσεις ζακό άμα στους υπόλοιπους τομείς είσαι έτοιμος.
 
Parrots Greece - Kyriakos Argirou - Paradise Valley Bird Farm in Rhodes

μάζεψε κάτι παραπάνω και ρώτα μήπως σου κόψει λίγο από τα 1200. Δεν απέχεις σημαντικά πάντως, δεν νομίζω ότι τα 100-200 ευρώ είναι αιτία να μην αποκτήσεις ζακό άμα στους υπόλοιπους τομείς είσαι έτοιμος.
ούτος ή άλλος έχω ήδη έναν. Οπότε ξέρω τι με περιμένει. απλά δεν έιχα ποτέ μωρό.😱
 
Καλησπερα Κωστα και εγω σου προτεινω Αργυρου Κυριακο απο Ροδο! Εγω πηρα απο εκει τον cockatoo χωρις να τον δω,τηλεφωνικος και ειναι ολα τα λεφτα! Του εχω κλεισει ακομη εναν cockatoo για τον Απριλιο που περιμενει γεννα! Πιστευω θα μεινεις ευχαριστημενος!
 
εχει καλα πουλια στην Ροδο; Ειναι λιγο πιο ακριβος απο αλλους εκτροφεις κ το θεμα ειναι οτι δεν μπορεις να τα δεις πριν τα παρεις ειναι λιγο μακρια
 
αν δω εδω στο βολο σε κανενα πετ ζακο μωρα θα σου πω... Πριν λιγο καιρο ειχε φερει το μοναδικο μεγαλο πετ εδω 2 μωρα...
 
Α ωραια διπλα ειναι ο Βολος θα ερθω να τα δω σιγουρα, αρκει να τα δινει κ καλη τιμη, μην μας παρει το κεφαλι😱
 
Eγω προσωπικα το πηρα απο την Ροδο χωρις να το δω και μεχρι στιγμην οτι cockatoo εχω δει σε πετ δεν εχει καμια σχεσει με τον δικο, ειδικα σε μερικα πετ της Θεσσαλονικης ηταν χαλια τα πουλια τους! Και το αλλο που θα παρω θα μου το στειλει χωρις να το δω και οποιαδηποτε απορια μπορει να εχεις καθετε και συζητα μαζι σου (Αργυρου)με τις ωρες! Πολυ καλος τυπος!
 
Βρε παιδιά, συγγνώμη που θα το πω και εδώ, αλλά είναι τόσο σημαντική η ομιλία στον φτερωτό μας φίλο; O σκύλος μιλάει; Δεν μιλάει.. Αλλά μόνο η ομιλία του λείπει! Είναι τόσα αυτά που μας προσφέρει, που αυτό δεν είναι δευτερεύον;
 
re pedia psakste ke ligo ego piga se ena pets sto peristeri ihe kati kouklia afrikan gray telia mono 1000
an theli kanis na toy doso diefthinsi poli efharistos
 
Βρε παιδιά, συγγνώμη που θα το πω και εδώ, αλλά είναι τόσο σημαντική η ομιλία στον φτερωτό μας φίλο; O σκύλος μιλάει; Δεν μιλάει.. Αλλά μόνο η ομιλία του λείπει! Είναι τόσα αυτά που μας προσφέρει, που αυτό δεν είναι δευτερεύον;

Θα συμφωνήσω μαζί σου!
 
Back
Top