Πώληση καναρινια τιμπραντο του 2015

Γεια σου Μάγδα. Ειχαμε μιλήσει κ παλιότερα για τα τιμπραντο. Τρεις ερωτήσεις
1ον Πως μπορείς να τα στείλεις εκτός Θεσσαλονίκης;
2ον Έχεις σε πράσινο χρωματισμό;
3ον Αφού ακόμα δεν έχουν ολοκληρωθεί γιατί δεν περιμένεις λίγο ακόμα;
 
Στέλνω πουλιά με το κτελ Θεσσαλονίκης εκτος αν πβγαίνει εκει και φορτη γο της δουλειας ή εγω... Ναι έχω κυρίως σε πράσινο χρώμα... Δεν περιμένω γιατί μαζεύτηκαν πολλά... Θέλω μερικά κλουβιά να τα αδειασω...
 
Θα με ενδιέφερε κυρίως θηλυκό αλλα θα πρέπει να μπορώ να δω το χρωμα τους. Για όλα τα υπόλοιπα την βρίσκουμε την άκρη.Ψαχνω κοντά στο αρχέγονο στο χρωμα.
 
Πωλουνται καναρινια τιμπραντο του 2015 απο βαθμολογημενους γονεις 20 ευρω το ενα!
καλησπέρα,magdaki!
εύχομαι να περνάς καλά τόσο εσύ όσο και τα όμορφα αγγελούδια σου!
εγώ στην οικογένειά μου έχω 1 αρσενικό κοινό,1 θηλυκό gloster consort και τα 3 μικρά τους.
ενδιαφέρομαι πολύ για ένα ζευγάρι timbrado! Μόνο που δεν ξέρω πως θα καταφέρουν να φτάσουν σώα στα χέρια μου στον Πειραιά, αν έχεις ακόμη! Θα χαρώ να επικοινωνήσεις μαζί μου.. Και να με βοηθήσεις..
 
καναρινια φωνης ειναι...
Μου φάνηκε παράξενο να έχουν βαθμολογία και να μην ξέρεις το φύλο τους αλλά προφανώς η βαθμολογία αναφέρεται στους γεννήτορες.
 
Καλημέρα

Μήπως έχεις ένα που να έχει κυρίαρχο χρώμα το άσπρο, όπως στη δεύτερη φωτογραφία;
 
Καλημερα, Μαγδα. ενδιαφερομαι αν υπαρχει ενα διαθεσιμο ζευγαρι κ κατα ποσο εφικτο ειναι να σταλει στη Χαλκιδα. Σε ευχαριστω πολυ.
 
Back
Top