Γενικά μερα χαρας για τους σπινους μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης lizard
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

lizard

PB Member
Εγγραφή
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.731
Πόλη
Καλλιθέα
γεια σας σημερα εκανα τους σπινους μου χαρουμενους πηγα με τους γονεις μου στο λοφο φιλοπαππου και τους ελευθερωσα.
 
:Dμπραβο!
σε σενα κ στους γονεις σου!
μακαρι η χαρα που τους δωσατε να σας επιστραφει στο πολλαπλασιο!
 
Συγχαρητηρια! Εφοσον τα πουλια ηταν πιασμενα αγρια τους εκανες το μεγαλυτερο δωρο. Κι εγω ειχα μια καρδερινα πιασμενη αγρια που μου τη χαρισανε και την επεστρεψα εκει απ' οπου την ειχανε αρπαξει... :D Μου ειχε κανει εντυπωση οτι δεν πεταξε μακρια σε ευθεια γραμμη αλλα πηρε κατακορυφα παρα πολυ υψος (προφανως για να σιγουρευτει οτι ξεφυγε ο κακομοιρης) και μετα ευθεια προς το ποταμι οπου ακουγοτανε αλλες αγριες να κελαηδανε στα δεντρα...
 
εμενα αντιθετος μολις τους αφησα εφυγαν μαζι και σταθηκαν σε ενα δεντρο στο ιδιο κλαδι μετα απο μερικα δευτερολεπτα χαθηκαν πεντοντας αναμεσα στα δεντρα και στους θαμνους.
 
Αρη να σε χαιρονται οι γονεις σου οπως σε χαιρομαστε και οι υπολοιποι και καμαρωνουμε που βρισκεσαι σε αυτην την θεση. Και συ να χαιρεσαι τους γονεις σου για τον τροπο που σε μεγαλωσαν. Να ειστε καλα για να μας χαριζετε τετοιες ομορφες εικονες εστω και νοερως 🙂
 
Γεια σου φιλε Φοιβο μου φερνεις στο μυαλο αυτο που λεει η Georgina και ελπιζω να μην την πειραξει που θα το... Δανειστω ετσι Τους αγγελους χωρις φτερα τους λεμε φιλους
 
Μπράβο Άρη έκανες αυτό που έπρεπε :), να ευχηθώ καλή συνέχεια και για τα υπόλοιπα;

Εύγε και πάλι
 
  • Like
Αντιδράσεις: lizard
Μπράβο σου! Εδωσες εν απολυ καλο παραδειγμα για πολλους... Τα ειχες καιρο στο κλουβι;
 
τα ειχα βρει σχεδον παγωμενα τα χριστουγεννα στο χωριο μου οταν ειχαι κανει -10
 
Αρη μπραβο σου πολυ γεναιο ολο αυτο που εκανες και η περιθαλψη-φροντιδα και η ελευθερωση τους. μπραβο σου
 
Back
Top