Γενικά σκεφτομαι να γινω εκτροφεας

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης lizard
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

lizard

PB Member
Εγγραφή
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.731
Πόλη
Καλλιθέα
γεια σας θα ηθελα να μου πειτε τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα που θα εχω αμα γινω εκτροφεας δηλαδη βγαλω αριθμο δαχτυλιδιου επισης τι πληρωνω και που ειναι ο συλογος.
 
Απάντηση: σκεφτομαι να γινω εκτροφεας

Ψάχνε λίγο Άρη, χρειάζεται λιγότερο χρόνο για να βρεις αυτό που ψάχνεις από όσο χρειάζεται για να συντάξεις ένα μήνυμα Πως μπορώ να προμηθεύομαι δακτυλίδια ταυτότητες

Αν έχεις απορίες επί αυτών που θα διαβάσεις, τότε κάνεις τις ερωτήσεις σου στο αντίστοιχο θέμα. 😉
 
οι αποριες μου παραμενουν περιπου οι ιδιες π.χ τα χρηματα που θα πληρωνω και και εναν συλογο κοντα στην περιοχη που μενω.
 
Αρη εχουμε συλλογο στην Καλλιθεα και μαλιστα πολυ καλο
η ετησια συνδρομη ειναι 50 ευρω και μετα οτι κανουν τα δακτυλιδια που παιρνεις

ΜΦΧ
Πανος
 
ειχα ακουσει οτι σου παρεχουν καποιες φορες περιθαλψη στα καναρινια σου η σου δινουν καποιο ζευγαρι για αρχη ισχυει αυτο;
 
ειχα ακουσει οτι σου παρεχουν καποιες φορες περιθαλψη στα καναρινια σου η σου δινουν καποιο ζευγαρι για αρχη ισχυει αυτο;

γεια σας ειμαι 16 ετων και εχω 2 καρδερινες 2 σπινους ενα λουγαρο
και 15 καναρινια και το PetBirds ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου cite
ζω στην Αθήνα.

Πόσα πουλιά θες ακόμα;

Σχετικά με το σύλλογο κάνε μια έρευνα στο νετ και θα βρεις πολλές πληροφορίες.
 
A ke kati pou ksexasa o silogos den kani ton ektrofeo , pistevo na katalabenis ti sou leo
 
εχει δικο ο gozi ο συλογος δεν κανει των εκτρωφεα!
Να πω την α΄ληθεια μου με παραξενεψε λιγο η ερωτηση σου:

Αρχική Δημοσίευση από lizard [x]
ειχα ακουσει οτι σου παρεχουν καποιες φορες περιθαλψη στα καναρινια σου η σου δινουν καποιο ζευγαρι για αρχη ισχυει αυτο;

τι ειναι αυτο που θελεις;να γεινεις εκτρωφεας και να γραφτεις σε ενα συλογο;
η να γραφτεις σε ενα συλογο οστε να σου δωσουν ενα ζευγαρι για να κανεις αναπαραγωγη;

ο Συλογος το μονο που κανει ειναι να σου παρεχει τα χατυλιδια, να κανει σεμηναρια, να σε βοηθειση να βρεις πουλια μεσα απο τα αλλα μελοι του, να κανει εκθεσης!
 
Back
Top