Γενικά τα αστέρια μας

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Eleanna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Eleanna

PB New Member
Εγγραφή
3 Μαϊ 2016
Μηνύματα
442
Πόλη
Πειραιάς
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι νέο μέλος αλλά ήρθε ο καιρός να παρουσιάσω τα καναρινάκια μας. Ήταν να μην πάρουμε το πρώτο, τον Ερμή μας, το οποίο μου χάρισε μία φίλη. Ακολούθησε η Ιόλη, η παρέα του, και πριν λίγες μέρες, πήραμε τον Φοίβο μας, ο οποίος ήταν παρατημένος σε ένα μικροσκοπικό κλουβί σε γνωστή αλυσίδα pet shop, με την ελπίδα να τον κάνουμε καλά.:)
ερμής 2.webp Ερμής
άρτεμις 1.webp Ιόλη
φοίβος 5.webp Φοίβος
 
Να σας ζήσουν όλα Ελεάννα μου είναι κουκλάκια φτου φτου φτου!
Αλλά σαν τα ματάκια του Φοίβου δεν έχει :)
 
Φτου φτου φτου! Μοναδικά και ιδιαίτερα! Και τα 3 έχουν την ομορφιά τους! Απλά επειδή τα αγόρια σου είναι ρατσάτα ίσως χρειαστεί τον Νοέμβρη να αρχίσεις να ψάχνεις για νύφες. Για την Ιόλη έχω εγώ τους καλύτερους γαμπρούς! :D
 
Φτου φτου φτου! Μοναδικά και ιδιαίτερα! Και τα 3 έχουν την ομορφιά τους! Απλά επειδή τα αγόρια σου είναι ρατσάτα ίσως χρειαστεί τον Νοέμβρη να αρχίσεις να ψάχνεις για νύφες. Για την Ιόλη έχω εγώ τους καλύτερους γαμπρούς! :D
Σε ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά! Η Ιόλη δεν ξέρω τι είναι, αλλά άρεσε στην κόρη μου και την πήραμε. Τι γαμπρό θα μπορούσαμε να πάρουμε για την Ιόλη;
 
Τι γαμπρό θα μπορούσαμε να πάρουμε για την Ιόλη;
Για να μην χαλάσουμε το θέμα σου σου στέλνω ινμποξ! Η Ιόλη είναι ένα πολύ όμορφο κοινό καναρινάκι παρδαλό πολύ ιδιαίτερη γιατί είναι σαν να φοράει κολάρο στο λαιμό! :D
 
Για να μην χαλάσουμε το θέμα σου σου στέλνω ινμποξ! Η Ιόλη είναι ένα πολύ όμορφο κοινό καναρινάκι παρδαλό πολύ ιδιαίτερη γιατί είναι σαν να φοράει κολάρο στο λαιμό! :D
οκ θα τα πούμε στο Inbox 🙄
 
Back
Top