Ανταλλαγή 1ζευγάρι zebra finch με 1 ζευγάρι budgie

και να που βρεθηκε καποιος Γιαννη. Εχω και ζεμπρακια και badgie τα badgie μου τα εδωσε ο κουνιαδος μου γιατι τα βαρεθηκε αφου τα πηρε πριν κανα μηνα σαν μικρο παιδακι που ειναι (ετων 40)!
Nα που βρεθηκε καποιος.ΑΝ θελεις ανταλασουμε τα πουλακια μονο ομως αν εσυ ξερεις να τα ξεχωριζεις αρσενικα με θυλικα γιατι μου τα εδωσε προσφατα ο κουνιαδος μου και δεν ζερω να τα ξεχωριζω αλλα ειναι και μικρουλια και δεν θελω να σου πω ψεμματα ποιο ειναι αρσενικο και ποιο θηλυκο
 
Μπορείς να ανοίξεις ένα άλλο θέμα για να διαχορίσουν το φίλο τους οι ποιο έμπειροι και να τα δω κιόλας;
 
αυτη η αποσταση Γιαννη μου ειναι και το προβλημα το φυλο τους το βρησκαμε αφου σου απαντησα μετε ειδα οτι ειμαστε μακρια.
 
δηλαδή άκυρο;☹
δεν σου λεω ακυρο αφου ειπα ναι για ανταλαγη δεν αλλαξα γνωμη αλλα πως θα γινει χωρις να διακινδινευσουμε τη ζωη των πουλιων; Δεν εχω καποιον που να ερχετε Θεσ/νικη Σκεψου πως ειχα κανει παλια ανταλαγη με ενα παιδι απο Εβρο ομως συγκενης του ειχε μεταφιρικη εταιρεια και τα πουλακια ηρθαν και εφυγαν μεσα σε κλουβια και στην καμπινα οδηγου!
 
Back
Top