Εκθέσεις 2ος Τοπικός Διαγωνισμός ΕΠΑΜ 2007

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης SAKIS_X
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
  • Ετικέτες Ετικέτες
    επαμ
Με το καλο Σακη.
Νομιζω εχετε καλη ομαδα και θα κανετε μια ομορφη εκδηλωση.
Να υπαρχει μεγαλος συναγωνισμος να εχετε ολοι καλα πουλια.
Ευχομαι και σε σενα καλα αποτελεσματα.
 
Φωτογραφίες από το διαγωνισμό του ΕΠΑΜ 2007.

epam-2007-099-min.jpg
epam-2007-100-min.jpg
epam-2007-101-min.jpg
epam-2007-102-min.jpg
epam-2007-105-min.jpg
epam-2007-107-min.jpg
epam-2007-110-min.jpg
epam-2007-116-min.jpg
epam-2007-129-min.jpg
epam-2007-127-min.jpg
epam-2007-139-min.jpg


Στο παρακάτω link μπορείτε να δείτε περισσότρες picasaweb.google.com/101041080002690573084/2007
 
Φίλε Σάκη θα μπορούσες να ανεβάσεις και τα συνολικά αποτελέσματα του διαγωνισμού;

Ευχαριστώ
 
Θάνο μπορεί να ακούγετε κουφό,

αλλά εδώ και δυο χρόνια τα αποτελέσματα στο σύλλογο μου βγαίνουν σε "σκαναρισμένη" μορφή. Δηλαδή οι καρτέλες βαθμολογίας σκανάρονται και όλες μαζί αποτελούν ένα βιβλίο. Είναι μια κουραστική διαδικασία και μπράβο στο κουράγιο των παιδιών που ασχολούνται με το θέμα. Δυστυχώς ο όγκος αυτών των πληροφοριών είναι τεράστιος (μιλάμε ουσιαστικά για 800 φωτογραφίες) και δεν μπορεί να ανεβεί εύκολα. Αν έχεις υπομονή μέσα στις γιορτές θα προσπαθήσω να δημιουργήσω ένα αρχείο με τους νικητές κάθε κατηγορίας.
 
Μου έφυγε ο πάτος συγγνώμη κιόλας για την εκφράσει. Γύρο στις 560 καρτέλες "σκαναρα". Φυσικά τα πουλια ήταν παραπάνω από 800 απλά είχε και τις τετράδες και "γιαυτο" βγαίνουν ποιο λίγο. Του χρόνου θα αλλάξει το σύστημα και θα γίνετε πιο εύκολα.. Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

Ηρακλής Ιωσηφίδης

EP-81
 
Γύρο στις 560 καρτέλες "σκαναρα".

Ένα μεγάλο μπράβο και ένα μεγάλο ευχαριστώ! Πραγματικά αξίζει στον Ηρακλή, ο οποίος κυριολεκτικά ξενυχτούσε για να έχουμε αυτό το καταπληκτικό αποτέλεσμα. Ηρακλή καλά Χριστούγεννα και καλή χρονιά, πάνω απ΄όλα με υγεία!
 
Να είσαι καλά Σάκη. Και δεν χρειάζεται να με ευχάριστης γίαυτό που έκανα πιστεύω ότι όλη πρέπει να προσφέρουμε κάτι στο σύλλογο με ότι μπορούμε. Σαν μέλος για πρώτη χρονια στο σύλλογο και χωρίς να γνωρίζω πολλά πράγματα νομίζω βοήθησα έστω και λίγο. Κάθε χρόνο και καλύτερα πιστεύω θα τα πάμε. Καλά Χριστούγεννα και καλή χρονια και από μένα σε όλους. Σάκη εμείς θα τα πούμε από το τηλέφωνο. Ακόμα περιμένω να μου στήλη ο Κώστας το κινητό σου..
 
Σας παραθέτω συννημένα τα αποτελέσματα με τους νικητές κατα κατηγορία από το διαγωνισμό του ΕΠΑΜ.
 

Συνημμένα

Back
Top