Εκθέσεις 3ος Πανελλήνιος Ομοσπονδιακός Διαγωνισμός Timbrado Español Original - ΕΛΙΤ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
  • Ετικέτες Ετικέτες
    ελιτ
3ος Πανελλήνιος Ομοσπονδιακός Διαγωνισμός Έκθεση

elitt-3.jpg


7 έως 10 Δεκεμβρίου. Η ΕΛΙΤ διοργανώνει τον 3ο πανελλήνιο ομοσπονδιακό διαγωνισμό έκθεση καναρινιών φωνής Καναρινιών Φωνής Timbrado Español Original. Η έκθεση θα δεξαχυεί στο ξενοδοχείο WYNDHAM GRAND ATHENS, στην πλατεία Καραϊσκάκη (Μ. Αλεξάνδρου 2, Αθήνα).

Διαγωνιζόμενες κατηγορίες
C1 stam (ομάδες).
C2 individual (μονά)

Κριτές του διαγωνισμού
Francisco Nicolas San Jose (FECC) OMJ
Anastasio Garcia Garcia (FECC)
Alberto Acedo Rodriguez (FECC) OMJ
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Η 3η θεση στην κατηγορια των τετραδων στα τιμπραντο στο πανελληνιο πρωταθλημα του συλλογου μου- ΕΛΙΤ, ζευγαρωνει τα βραβεια στη συγκεκριμενη κατηγορια τα τελευταια 3 χρονια που ειμαι μελος σε συλλογο και προσδιδει ικανοποιηση για την προσπαθεια που γινεται το διαστημα αυτο.

25736082.webp
fisa.webp
 
ζευγαρωνει **τα βραβεια στη συγκεκριμενη κατηγορια τα τελευταια 3 χρονια που ειμαι μελος σε συλλογο και προσδιδει ικανοποιηση για την προσπαθεια που γινεται το διαστημα αυτο.
Συγχαρητηρια Λευτερη.
**τι σημαίνει αυτόν το ζευγαρώνει τα βραβεία; Δλδ, δεν υπαρχει ενα βραβείο για καθε θέση και υπάρχουν δύο;
 
Συγχαρητηρια Λευτερη.
**τι σημαίνει αυτόν το ζευγαρώνει τα βραβεία; Δλδ, δεν υπαρχει ενα βραβείο για καθε θέση και υπάρχουν δύο;
με το ''ζευγαρωνει'' εννοουσα απλα οτι τα τελευταια 3 χρονια (οσα ειμαι και μελος συλλογου- ΕΛΙΤ) ειχα παρει μια 2η θεση στις τετραδες το 2015 και μια 3η θεση στις τετραδες τωρα.. Απλα δηλαδη οτι διπλασσιασα τα βραβεια και τα χρονια αυτα πλην περσυ κρινονται ως επιτυχημενα:)
 
Back
Top