Πώληση 5-6 πουλάκια κοινωνικών σπίνων, Society Finch, Bengalese

Wind-sa

PB Member
Εγγραφή
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.021
Πόλη
Αθήνα
Διαθέσιμα 5-6 πουλάκια κοινωνικών σπίνων. Φετινά και περσινά, από δυο διαφορετικά μη συγγενής ζευγάρια. Σχεδόν όλα με δακτυλίδια. Ανοικτό καφέ (Fawn) χρώμα. Υπάρχει δυνατότητα να φτιάξουμε ένα ή δυο ζευγάρια. (δεν ξέρω το φυλο για όλα τα πουλια). Όλα πουλια είναι φορείς Αlbino. Υπάρχει ένα αρσενικό σκουφάτο.

Σε λίγο θα είναι διαθέσιμα μάυρα (Gray Brown) μπενγαλεζάκια και Καφέ (Chocolat).

10 ευρώ το ένα.

rsz_12014-06-09at112126pm.webp rsz_22014-05-25at120823pm.webp rsz_32014-05-25at120840pm.webp
 
θα ηθελα το αρσενικο να κανω ζευγαρακι την δικη μου θυληκια αλλα θα περιμενω αν ειναι και φωτο απο τα ερχομενα διαθεσιμα μάυρα (Gray Brown) μπενγαλεζάκια και Καφέ (Chocolat) και αν ειναι να παρω και απο εκεινα. Μια ερωτηση, μηπως εχεις διαθεσιμα και gouldian?
 
  • Like
Αντιδράσεις: st439
Καλημέρα. Τα μαυρα ήδη βρήκανε το καινούριο τους σπίτι. Υπάρχουν διαθέσιμα μπεζ και καφέ.
Υπάρχουν και μερικά gouldians. Αρσενικά μονο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: st439
απο τα gouldian χρειαζομαι θυληκες 2 βασικα και ενα αρσενικο απο τους κοινωνικους. Οποτε με βολευει στην συγκεκριμενη περιπτωση ο αρσενικος κοινωνικος. Θα ηθελα να μου πεις αν μπορεις να κανεις μια αποστολη τον αρσενικο με το σκουφο αν ειναι κιολας δυνατον. Το τηλ μου ειναι *********
 
  • Like
Αντιδράσεις: st439
Καλημέρα σας.
Πώς θα μπορούσα να επικοινωνήσω μαζί σας για να προμηθευτώ ένα ζευγάρι κοινωνικών σπίνων;
Ευχαριστώ.
 
Back
Top