Γενικά Aναζητηση εκτροφεα για african grey

Dimitris1973

PB Member
Εγγραφή
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Πόλη
Αθήνα
Αποφάσισα να κάνω μια αναζήτηση εκτροφεα για ζακο μωρό.Αυτή τη στιγμή είναι δύσκολη για αγορά δυο λόγους :
  1. έχουμε ελπίδα να βρεθεί ο μικρούλης μας
  2. δεν υπάρχουν χρήματα αυτή τι στιγμή (αλλά έρχεται το μπόνους)
αν υπάρχουν εκτροφεία και ήταν δυνατών να μου στείλετε στοιχεία του θα ήμουν ευγνώμον


ελπίζω αυτή τι φορά να το έχω ποσταρι στο σωστό μέρος.
σας ευχαριστω ...
 
Στην Ροδο υπαρχει ενα εκτροφειο παπαγαλων του Κυριακου Αργυρου. Parrots Greece - Kyriakos Argirou - Paradise Valley Bird Farm in Rhodes
 
Στην Ροδο υπαρχει ενα εκτροφειο παπαγαλων του Κυριακου Αργυρου. Parrots Greece - Kyriakos Argirou - Paradise Valley Bird Farm in Rhodes

σε ευχαριστω Πετρο... Ξερει εδω στην Αθηνα αν υπαρχει κατι...

σε ευχαριστω πολυ και παλι...
 
υπαρχει κ ενας εκτροφεας νομιζω στα Γιαννενα τον ξερεις Γρηγορη; Εχει καλα πουλια;ψαχνω κ εγω για εκτροφεα
 
υπαρχει κ ενας εκτροφεας νομιζω στα Γιαννενα τον ξερεις Γρηγορη; Εχει καλα πουλια;ψαχνω κ εγω για εκτροφεα
Exω μιλησει μαζι του, δεν εχει αυτο το ειδος.Ισως σε δυο τρεισ μηνες να εχει... Αν μιλαμε για τον ιδιο...

εχω ακουσει οτι υπαρχει ενας στη Νεα Ιωνια και αλλος ενας στην Αγια Παρασκευη (στην Αθηνα) αλλα δεν μπορω να βρω πληροφοριες ☹
 
υπαρχει κ ενας εκτροφεας νομιζω στα Γιαννενα τον ξερεις Γρηγορη; Εχει καλα πουλια;ψαχνω κ εγω για εκτροφεα

Είναι 2 στα Γιάννενα πλεόν, τώρα τι πουλιά έχουν και πως τα έχουν δεν εκφέρω γνώμη.
 
Αποφάσισα να κάνω μια αναζήτηση εκτροφεα για ζακο μωρό.Αυτή τη στιγμή είναι δύσκολη για αγορά δυο λόγους :
  1. έχουμε ελπίδα να βρεθεί ο μικρούλης μας
  2. δεν υπάρχουν χρήματα αυτή τι στιγμή (αλλά έρχεται το μπόνους)
αν υπάρχουν εκτροφεία και ήταν δυνατών να μου στείλετε στοιχεία του θα ήμουν ευγνώμον


ελπίζω αυτή τι φορά να το έχω ποσταρι στο σωστό μέρος.
σας ευχαριστω ...
κοίτα κ εδώ http:// .. Βέβαια δεν ξέρω αν έχει διαθέσιμα..
 
Back
Top