Συμπληρώματα Anti-stres, ποιας μάρκας είναι;

Goutaki_syros

PB Member
Εγγραφή
31 Δεκ 2008
Μηνύματα
183
Πόλη
Σύρος
Καλημέρα παιδια.1απο τα καναρίνια μου είναι στρεσαρισμένο...ψάχνω να βρω το προιόν anti-stress. Δεν θυμάμαι ποιας μάρκας είναι... Αν και τις έψαξα όλες στην σελίδα δεν το βρήκα... Αν και θυμάμαι οτι το είχα δει. Μπορεί καποιος να με βοηθήσει;
 
Καλημέρα παιδια.1απο τα καναρίνια μου είναι στρεσαρισμένο...ψάχνω να βρω το προιόν anti-stress. Δεν θυμάμαι ποιας μάρκας είναι... Αν και τις έψαξα όλες στην σελίδα δεν το βρήκα... Αν και θυμάμαι οτι το είχα δει. Μπορεί καποιος να με βοηθήσει;
Γιωργο το αντιστρες ειναι της TAFARM, υπαρχουν νομιζω και απο αλλες εταιριες αντιστοιχα, αλλα και αυτο κανει καλη δουλεια. Καλα θα ειναι αν το πουλι ειναι σε φαση πτερορροιας να αρκεστεις στη χορηγηση πολυβιταμινης (αν δινεις 2/εβδ. τωρα δωσε 3/εβδ.) ωστε να το υποστηριξεις εκει που πραγματικα ζοριζεται. Το στρεσσαρισμα αν δε συνεβη κατι εξτριμ συνηθως ξεπερνιεται σε λιγες μερες. Δεν μας ειπες τι του συνεβη ;
 
Ευχαριστώ παιδιά. Στο πουλάκι δεν συνέβει κατι ιδιαιτερο.. Μετά απο την δεύτερη απόπειρα ζευγαρώματος είναι ετσι ο φίλος μου.. Εχει περασει καιρός όμως... Και είναι στασιμος.
 
Back
Top