Γενικά Bath time!

dimitra_1980

PB Member
Εγγραφή
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
548
Πόλη
Αθήνα
Η Ζουζού και ο Τουϊτυ μετά το μπανάκι τους! Σε λίγο έρχεται και βιντεάκι με τα μπάτζι (Λόλα και Budgie)
 

Συνημμένα

  • DSCI0021.webp
    DSCI0021.webp
    58,8 KB · Προβολές: 102
  • DSCI0013.webp
    DSCI0013.webp
    42 KB · Προβολές: 85
Πανεμορφα. Η Ζουζου εχει ομορφηνει λιγο η μου φαινεται;:D
 
και μια σημερινή φωτο

μια φωτό αφού στεγνώσαμε!
 

Συνημμένα

  • crooped.webp
    crooped.webp
    32,9 KB · Προβολές: 71
Να και τα μπάτζι
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Δημητρα ειναι πολυ ομορφα ολα τους!Η Ζουζου εχει γινει μια κουκλα. Μεγαλωσε. Τα μπατζακι απολαμβανουν το μπανακι τους. Και ο Τουιτι μια μικρη χνουδωτη βρεγμενη μπαλιτσα.
 
Τι μουσκιδι ομορφιες ειναι αυτες καλε;
Ειναι ολα τους πολυ ομορφα!
Να τα χαιρεσαι Δημητρα!

Υ. Γ.:Οι πατηθρες της Ζουζου δεν την βολευουν! Πρεπει να ειναι πιο χοντρες!
θα σου προτεινω φυσικο ξυλο! Πουλανε στα πετ, δεν ειναι ακριβα και προπαντων η Ζουζου θα τα λατρεψει! Εγγυημενα...
 
Τι μουσκιδι ομορφιες ειναι αυτες καλε;
Ειναι ολα τους πολυ ομορφα!
Να τα χαιρεσαι Δημητρα!

Υ. Γ.:Οι πατηθρες της Ζουζου δεν την βολευουν! Πρεπει να ειναι πιο χοντρες!
θα σου προτεινω φυσικο ξυλο! Πουλανε στα πετ, δεν ειναι ακριβα και προπαντων η Ζουζου θα τα λατρεψει! Εγγυημενα...

Έχω ρωτήσει σε άπειρα πετ σοπ για ξύλινες πατήθρες. Και εδώ στο Παγκράτι, και στο Περιστέρι που μένει η μάνα μου. Κανείς δεν έχει. Μήνες ψάχνω. Δεν ξέρω στο κέντρο αν θα βρω. Δεν έχω ευκαιρέσει άκόμα να κατέβω. Όποιος γνωρίζει πετ σοπ που έχει σίγουρα, θα το εκτιμούσα να μου πει! Τουλάχιστον να μην ψάχνω άδικα!
 
Στο περιστερι εχουν τουλαχιστον 2 που ξερω οτι εχουν 100% και ειναι και πολυ γνωστα!
Σου στελνω π. Μ.
 
Στο περιστερι εχουν τουλαχιστον 2 που ξερω οτι εχουν 100% και ειναι και πολυ γνωστα!
Και εγω Δημητρα προσφατα πηρα ξυλινες πατηθρες απο το Περιστερι απο κει που σου ειπε η Νικη. Ειχα φαει και εγω τον τοπο.Αλλα εκει εχουν παντα! Τα μικρα μου τα λατρευουν τωρα! Ευχαριστιουνται πατημα!
 
Back
Top