Γενικά Charlie & Coko ο African grey μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stefan
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Stefan

PB Member
Εγγραφή
21 Μαϊ 2008
Μηνύματα
418
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Για σας παιδια θα ηθελα να σας παρουσιασω τον ατιμουτσηκο τον γλυκουλι μου το Coko(το χαιδευτικο) που δεν του αρεσει να τον λεμε Charlie που ειναι και το ονομα του.. Στην πρωτη φοτο ειναι που εκπιλζετε βλεπωντας το φλας και αρχιζει τα παιχνιδια!:D
 

Συνημμένα

  • carlieonback.webp
    carlieonback.webp
    27,1 KB · Προβολές: 95
  • 2423470156_b2614ac76b.webp
    2423470156_b2614ac76b.webp
    14,1 KB · Προβολές: 88
Γλυκας ειναι στεφανε! Να τον χαιρεσαι και καλα παιχνιδια μαζι του
 
:DΓλυκας και παιχνιδιαρης ο coko!(😛 αφου αυτο τ'ονομα του αρεσει)Να τον χαιρεσαι Στεφανε!
 
H αληθεια ειναι οτι οταν τον λεω κοκο το λεει το ονομα του. Ενω οταν λεω Τσαρλι κανιε σαν να μην ακουει τιποτα😛Ευχαριστω!:D
 
αλλο βαθμο δυσκολιας εχει, το να προφερει 'Charlie'. Γιατι να κουραζεται το παιδι😛
 
Στεφανε η εκφραση του στην πρωτη φωτο ειναι... Μην πω! Πολυ γελιο παντως! Να τον χαιρεσαι τον εκπληκτο παιχνιδιαρη και γλυκουλη Coco!
 
Να και μερικες αλλες
 

Συνημμένα

  • 84025410_bb65f09f46.webp
    84025410_bb65f09f46.webp
    18,9 KB · Προβολές: 66
  • DSC00579.webp
    DSC00579.webp
    31,4 KB · Προβολές: 64
Εχει ροζ πουπουλα στο προσωπο του η μου φαινεται;
 
Μπορει να ειχε παλια κανα δυο πουπουλα... Τωρα δεν εχει καθολου ροζ πουπουλα. Εξαλου η φοτο που ειχε ηταν πριν την πτεροροια και ισως να χαθηκαν.😛
 
Εχει ροζ πουπουλα στο προσωπο του η μου φαινεται;

Στο προσωπο εγω δεν ειδα, αλλα προσεξα δυο τρια φτερακια πισω απο τα ποδια τα οποια μου φανηκαν σαν red factor. :D Αλλα δεν ειμαι σιγουρος, αυτο θα φανει καθως μεγαλωνει περισσοτερο, ειναι μικρος ακομη!
 
Να τον χαιρεσαι! Πολυ ωραιος!
ποσο καιρο τον εχεις;
ποσο μηνων/χρονων ειναι;
 
Στο προσωπο εγω δεν ειδα, αλλα προσεξα δυο τρια φτερακια πισω απο τα ποδια τα οποια μου φανηκαν σαν red factor. :D Αλλα δεν ειμαι σιγουρος, αυτο θα φανει καθως μεγαλωνει περισσοτερο, ειναι μικρος ακομη!

Εκει ηθελα να καταληξω κι εγω!
 
Back
Top