Χάθηκε Cockatiel χάθηκε στη Βάρκιζα

Panos35Ath

PB New Member
Εγγραφή
10 Φεβ 2021
Μηνύματα
4
Πόλη
Αθήνα
Καλημέρα παιδιά χάθηκε ο μικρούλης αν έχει πάει σε κανένα μπαλκόνι και τον βρήκατε σας παρακαλώ απαντήστε μου γιατί είναι άσχημο συναίσθημα πολύ σας παρακαλώ
 

Συνημμένα

  • IMG_20210210_080108.webp
    IMG_20210210_080108.webp
    44,7 KB · Προβολές: 23
Δώσε φωτογραφίες στα pet shop της περιοχής και τα στοιχεία σου, το πρώτο που θα κάνει όποιος το βρει θα είναι να πάει να του αγοράσει τροφή.
Βγάλε το κλουβί έξω και βάλε ήχους από κοκατίλ σε ένα laptop μήπως και ακούσει και του τραβήξει την προσοχή.
 
Πάνο λυπάμαι φίλε, όσα σου γράφει ο @ΙΩΑΝΝΗΣ@ είναι αυτά που μπορεί να αποδώσουν. Μην απελπίζεσαι πάντως έχουν βρεθεί πουλάκια ακόμα και μετά από μέρες, αρκεί να προλάβεις το χιονιά που έρχεται σε λίγες ημέρες...

΄'Ευχομαι σύντομα να βρεθεί.
 
@Chrisad Ναι μακάρι τουλάχιστον να έχει πάει σε κάποιο μπαλκόνι και να τον πήραν μέσα δεν θέλω να σκέφτομαι καμία άλλη εκδοχή, παιδιά να είστε πολύ προσεκτικοί γιατί είναι άσχημο πολύ πολλή στεναχώρια σας ευχαριστώ
 
Έχω δημοσιεύσει το θέμα και στο ΦΒ. Αν έχετε λογαριασμό social, μοιραστείτε το και εκεί, τουλάχιστον όσοι είστε από την περιοχή. Όλο και κάποιος θα το δει.


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Πάνο εύχομαι να βρεθεί σύντομα.
 
Back
Top