Cockatoo ροκάς

Greek yorkshire

PB Member
Εγγραφή
16 Απρ 2008
Μηνύματα
1.443
Πόλη
Χαϊδάρι
δεν ξερω ναν καταφερα να ανεβασω σωστα το βιντεο. ειναι ενας παπαγαλος κοκατου που ροκαρει απιστευτα. Αξιζει να το δειτε μεχρι τελους.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
σωστα το ανεβασες Δημητρη.
αυτο ειναι το βιντεο που μου ελεγες;
 
κοκατου ροκας Νο2 συγκλονιστικο τελος

η συνεχεια του ροκα μας. σε αυτο το βιντεο ο κοκατου κανει το απιστευτο τελειωμα. Δειτε το μεχρι τελευταιο δευτερολεπτο
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
απλα απιθανος
 
ναι αναστασια αυτο ειναι. Δεν ειναι φοβερος; Ειδικα στο τελος που τα δινει ολα!
ειναι πολυ ιδιαιτερα πουλια και αυτοι που τα εχουν πραγματικα ασχολουνται πολυ μαζι τους. αν δεν ασχολεισαι με τον κοκατου και τον εχεις παρατημενο θα τον δωσεις αλλου θες δεν θες γιατι δεν θα μπορεις να τον ανεχτεις με τις ιδιοτροπιες του.
παρατηρησε το αυτο σε κατοχους των κοκατου,θα δεις οτι ειναι τα πιο πολυ δουλεμενα πουλια.
 
πραγματικα πολυ ωραιο βιντεο.
σε ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας...
 
ουπς ενα μικρο λαθακι αναστασια. το τελος που σου λεω ειναι στο νουμερο 2 ! το εχω ανεβασει και αυτο
 
Καλά πέθανα σου λέω! :24::24::24:
Απίστευτος είναι! Κάτι τέτοια βλέπει η Χριστιάνα και θέλει κοκατού!

Στο κλουβί που υπάρχει δίπλα ροκάρει άλλος ένας αλλά δεν ξέρω τι είδος είναι.
 
και γαλλικα και γαλλικα για να του βρουμε μια καλη νυφη, βεβαια το δαχτυλιδι (στο λαιμο)θα το φοραει αυτος 😀
 
Το τίναγμα του κεφαλιού είναι κάτι που χαρακτηρίζει τα κακατου όπως και επίσης οι χορευτικές τους ικανότητες. Όμως... έχουν και ένα πολύ μεγάλο ελάτωμα εκ φύσεως.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
γρηγορη, η πουδρα και η φωνη τους ειναι το κατι αλλο. Νομιζω οτι δευτερο πουλι σε παραγωγη πουδρας ειναι ο ζακο. Διορθωσε με αν κανω λαθος
 
Δεν γνωρίζω ποιός κρατάει τα σκήπτρα της δεύτερης θέσης Δημήτρη λογικά οι ζακό μιας και παράγουν και αυτοί αρκετή ποσότητα.
Φιλικά
 
Back
Top