Γενικά Dewey ήταν πολύ χαρούμενος που βλέπω εγώ σήμερα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jamieo
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jamieo

PB Member
Εγγραφή
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.512
Πόλη
Cordova, USA
Dewey ήταν πολύ χαρούμενος που βλέπω εγώ σήμερα. Όταν ένα Duyvenbode της Lory είναι ενθουσιασμένοι, που εξαπλώνεται φτερά του για να εμφανίσετε τα λαμπερά κίτρινα φτερά. Επίσης screeches να δείξει την έξαψη. Κάνει αυτό το πιο ημέρες όταν θα φθάσουμε στο σπίτι από τη δουλειά μου.
 

Συνημμένα

  • IMG_1001.webp
    IMG_1001.webp
    40,4 KB · Προβολές: 112
  • IMG_1002.webp
    IMG_1002.webp
    39,8 KB · Προβολές: 120
  • IMG_1003.webp
    IMG_1003.webp
    32,9 KB · Προβολές: 106
Jamie είναι πανέμορφες οι χρωματισμοί του και λαμπεροί.Ίσως απο τους πιο όμορφους που έχω δεί. Δώσε σε αυτόν screeches από μένα.
 
Jamie είναι πανέμορφες οι χρωματισμοί του και λαμπεροί.Ίσως απο τους πιο όμορφους που έχω δεί. Δώσε σε αυτόν screeches από μένα.


Θα το κάνω αυτό. Όταν ανοίγει τα φτερά όπως και φαίνεται ότι θέλει να μου δώσουν μια μεγάλη αγκαλιά. Το ίδιο τρόπο σας χαιρετώ τιμηθεί μια φίλη.
 
Dewey έχει πραγματική χαρά στη ζωή μου. Χρειάστηκαν αρκετές ημέρες (ενίοτε αρκετούς μήνες) για τις περισσότερες από τις άλλες μου parrots να είναι φιλική μαζί μου. Ωστόσο, Dewey έγινε φίλος μου αμέσως. Η νύχτα πήρα το σπίτι του ότι ήθελε να κάθονται στην ωμοπλάτη μου και επιτρέψτε μου αυτόν ζωοτροφών φέτες των μήλων. Είμαι πολύ χαρούμενος που τον έφεραν σπίτι μαζί μου.
 
να τον χαιρεσαι! Ειναι κουκλι! Τα φτερα του ειναι ολα τα λεφτα:)
 
πολυ ομορφο να σου ζησει και να ειναι παντα ετσι, τοσο χαρουμενος!
 
Back
Top