Γενικά Dj Debbi is mixing!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης b@bis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

b@bis

PB New Member
Εγγραφή
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
22
Πόλη
Αθήνα
καλημέρα!

μετα από αρκετους μήνες βρήκα την ευκαιρία να ξαναγράψω έστω μια καλημέρα.

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν σας παρακολουθώ :cool14: , όποτε βρησκω ευκαιρία μέσα ειμαι...

Δεν ξέρω αν θα θυμάστε την debbi(το κοκατίλ μου), με την οποία έτυχε να εξοικειωθούμε πολύ γρήγορα.
Αυτό το ζωάκι λοιπόν, συνεχίζει να με εκπλήσσει... Πέρα από το γεγονός ότι έχουμε γίνει αχώριστοι και περνάμε αρκετές ώρες μαζί, δεν μπορώ να πω ότι ασχολήθηκα ποτέ να της μάθω κάτι. Αυτή όμως δεν λέει να τα παρατήσει...

δείτε λοιπον το πρωτο κοκατιλ που "μιξάρει" Dj Tiesto

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
H debbi είναι πολύ ευτυχισμένη & χαρούμενη κοντά σου, και το εκφράζει με το γλυκό - μουσικό της τρόπο, με τον όμορφο σκοπό, με το τραγούδι της! Είναι και πολύ όμορφο πουλάκι! Μπράβο σου, να σου ζήσει!
 
Η DJ Debbie ειναι καταπληκτικη!Βλεπω να πιανει δουλεια σε καλοκαιρινο κλαμπ. Να την χαιρεσαι ειναι υπεροχη!
 
Συγχαρητήρια! Αν τα καταφερε έτσι χωρίς να ασχοληθείς μαζί της, φαντάσου τί μπορεί να καταφέρει με λίγες μόνο ώρες δημιουργικής απασχόλησης!
 
Xαχα! :D Τελεια ειναι! :D Να τη χαιρεσαι και περιμενουμε να την ξαναδουμε! 😛
 
Πολυ καλη... Μπραβο. Εγω θα λεγα οτι ειναι αρσενικο γιατι κανει πολυ μελωδικους ηχους για θηλυκοΟπως και να χει ομως ειναι πολυ ομορφο πουλι!
 
Άντε, εύχομαι να φτάσετε και στο κλασικό τραγούδι σε λίγους μήνες!
 
σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια!

μήπως πρέπει να κάνουμε καμιά ενότητα με γνωστά τραγούδια που τυχαίνει σφυρίζουν οι παπαγάλοι μας;
 
Να σου ζήσει! Αν και μάλλον θα συμφωνήσω με το Φώτη οτι πρέπει να είναι αρσενικό γιατί η δική μου που είναι θυληκιά μόνο ένα "κρααα" κάνει. Τίποτε άλλο
 
Η debbi μου μουστάκι;

Να σου ζήσει! Αν και μάλλον θα συμφωνήσω με το Φώτη οτι πρέπει να είναι αρσενικό γιατί η δική μου που είναι θηλύκια μόνο ένα "κρααα" κάνει. Τίποτε άλλο

😱 μην με αγχώνετε τώρα...

τόσο καιρό νόμιζα ότι είχα κοριτσάκι...☹

στα lutinos δεν είπαμε ότι τα θηλυκά έχουν κίτρινες ραβδώσεις στα φτερά της ουράς;

... αν και τώρα που το ξανασκέφτομαι, σε κάποια φάση αποπειράθηκε να βιάσει το χέρι μου με πολύ αρσενικό στυλ...
 
Back
Top