Φροντίδα H αλλαγή κλουβιών στη Betty και τη Winter και η καινούρια διαρύθμισή τους

Φοίβος

PB Supporter
Εγγραφή
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
16.352
Πόλη
Βικτώρια
Βρήκα ευκαιρία χθες λόγω της σημερινής αργίας (το Καναδικό Thanksgiving) να βγάλω τα κλουβιά στην αυλή και να τα πλύνω με το λάστιχο (αυτό το καλό έχουν τα Kings, που δεν σκουριάζουν) και να τους αλλάξω επιτέλους κλουβιά ώστε να μπει η καθεμία σε αυτό που αναλογεί στο μεγεθός της (και στο χρώμα της 😄). Αγόρασα και κάποια καινούρια αξεσουάρ και voilà.

IMG_2811.jpg IMG_2812.jpg

IMG_2813.jpg

Kι ένα σύντομο βίντεο.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελευταία επεξεργασία:
....ας μη ξεχνάμε πως εσύ έχεις δύο παπαγάλους σχεδόν ανάλογου μεγέθους οπότε δεν χρειάζεται να ενισχύσεις τα κάγκελα-διάκενα (για προστασία) ώστε να....καταντήσουν οι κλούβες σου "καρνάβαλοι" όπως οι δικές μου ...ευκαιρία για να' χεις να λες😜🤣
 
Υπέροχες οι κλούβες Ανέστη. Έχω μια ελαφρά εντύπωση ότι της winter είναι λίγο πιο μεγάλη. Κ τα παιχνίδια πολύ ωραία κ φαίνεται ότι θα τα τιμήσουν ! 😊
Εσύ Σίσσυ μου δεν έχεις μόνο κλούβες, οι οποίες είναι κ πολύ ωραίες κ έχουν ωραία θέα! Έχεις κ bird room. Να πετάει ο mr Barney ελεύθερος στην παιδική χαρά του. Η Λήδα είναι λίγο ριγμένη στην παιδική χαρά αλλά με λίγα χαδάκια παραπάνω, όλα διορθώνονται.
 
Έχω μια ελαφρά εντύπωση ότι της winter είναι λίγο πιο μεγάλη.

Είναι αρκετά πιο μεγάλο κλουβί το άσπρο Μαρία. Δες ποσα άτακτα παιδάκια ακόμα χωράει να κλείσω μέσα. 😄

IMG_9902.webp
 
Back
Top