Γενικά Kαλά ταξίδια Πίου μου!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Nota
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Nota

PB New Member
Εγγραφή
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Πόλη
Αθήνα
Καλημέρα σε όλους,
μια μέρα γεμάτη τύψεις σήμερα. Χθες όπως κάθε πρωι εβγαλα τον Πίου μας στο μπαλκόνι ξέροντας ότι θα επιστρέψουμε το απογευματάκι και θα τον βάλουμε μέσα όπως κάθε βράδυ άλλωστε.
Η επιστροφή μας καθυστέρησε λίγο. Δυστυχώς βρήκα τον Πίου μας νεκρό στο πάτωμα του κλουβιού με ανοιχτά τα ματάκια... Ουτε τραυματισμός ουτε τίποτα, αυτό που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι καποιο περιστέρι ή δεκαοχτούρα τον φόβησε...
Ο Πιου μας ήταν χαρισμα ενός φίλου, περίπου 2 ετών και υγιέστατος μεχρι τώρα... Με τον φίλο μου που μιλησα μου είπε οτι και ο πατερας του Πίου πεθανε ετσι απροειδοποίητα... Καλό ταξίδι καναρίνε μου..
 
Πολύ λυπηρό περιστατικό! Κρίμα το πουλάκι! Να είσαι καλά να θυμάσαι Νότα τη συντροφιά & την αγάπη σας!
 
απλά δεν μπορώ να καταλάβω από τι τον χάσαμε...☹ και έχω γεμίσει τύψεις που τον άφησα έξω...
 
κριμα.
μπορει να εχει καποια ασθενεια και να μην την ειχες προσεξει γιατι τα καναρινια(και γενικος τα πουλια) εκδυλονουν συμπτωματα ασθενειας οταν ειναι ειδη πολυ αργα.
 
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά... Τι να πω δεν ξέρω τι μπορεί να συνέβη...☹ το μόνο που ξέρω είναι οτι στεναχωρήθηκα πολύ...
 
κρίμα δεν γίνεται να μην λυπάσαι οταν χάνεις το πουλάκι που αγαπάς. και διαβάζουμε πολλά αυτές τις μέρες.
 
Λυπαμαι πολυ πραγματικα!
Να δωσετε την αγαπη σας σε ενα αλλο πουλακι, για να θυμαστε τον Πιου
 
φυσικά και θα δώσουμε την αγάπη μας σε κάποιο αλλο πουλάκι σύντομα... Εφτιαχνε η μέρα μου με το τραγούδι του...
 
Back
Top