Ασθένειες Kαλλιέργεια κοπράνων Θεσσαλονίκη

mrs cockatiel

PB New Member
Εγγραφή
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
31
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Μήπως γνωρίζει κάποιος ή έχει κάνει καλλιέργεια κοπράνων στην Θεσσαλονίκη; Μόλις πήρα στο ΑΠΘ και μου είπαν όχι. Μήπως έχει κάποιος καμιά ιδέα;
 
Εδώ όλοι οι κτηνίατροι συνεργάζονται με εργαστήρια και εκτελούν εξετάσεις και καλλιέργειες. Δεν ρωτάς και τον δικό σου εκεί; Δεν μπορεί να συμπεριφέρονται διαφορετικά.
 
Δυστυχώς δεν έχω κάποιο δικό μου εδώ, όταν ζούσα στην αθήνα πήγαινα στον Αχιλλέα Ακριβο που ήταν εξαιρετικός.. Ο προηγούμενος που πήγα στην Θεσσαλονίκη του είχε ματώσει τα πόδια στο κόψιμο των νυχιών και το πουλί είχε στρεσσαριστεί τόσο πολύ που ούτε κουνιόταν ούτε έτρωγε για 2 μέρες (ειχα ανεβάσει και σχετικό post "κακή εξέλιξη μετά από επίσκεψη στον γιατρο" , δεν ξέρω πως να βάλω link σε αυτό). Για αυτό και θέλω κατευθείαν καλλιέργεια, για να δω αν συμβαίνει κάτι και να έχω ένα αξιοπιστο αποτέλεσμα, μην τον ταλαιπωρώ πάλι χωρίς λόγο.. Στη κλινική του πανεπιστημίου μου απάντησαν αρνητικά, και όταν τους είπα οτι στρεσσάρεται πολύ, η κυρία στο τηλ δεν έιχε και πολύ διάθεση να με ακούσει, μου έιπε ότι είναι δική μου απόφαση αν θέλω να τον πάω ή οχι για κλινική εξέταση... Βρήκα στο google κάποιο άλλο κτηνιατρικό κέντρο που δέχεται και πτηνά, θα κάνω μια απόπειρα και με αυτούς... Μπορώ να πω οτι είναι λίγο απογοητευτική η κατάσταση σε αυτόν τον τομέα...
 
Ναι, ε; Είχα την εντύπωση ότι υπάρχει μια θετική εξέλιξη στον τομέα της πτηνιατρικής, αλλά όπως φάινεται οι διαγνώσεις γίνονται στο... Περίπου!
 
Back
Top